Канадський провайдер Toober розпочав трансляцію телеканалу FREEДОМ

Канадський провайдер Toober розпочав трансляцію телеканалу FREEДОМ

Укрінформ

Канадський провайдер Toober розпочав трансляцію телеканалу іномовлення України FREEДОМ. 

Toober — це глобальна ОТТ-платформа, яка пропонує глядачам контент понад 160 міжнародних каналів більш ніж 20 мовами, серед яких Euronews, BBC Arabic, Rai Italia, India Today та ін. 

З перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну Toober виступила інформаційним партнером нашої держави та надала своїм глядачам безплатний доступ до українських каналів. 

Завдяки Toober телеканал FREEДОМ доступний абонентам загальнонаціональних телекомунікаційних мереж "Rogers" і "Shaw", та головної медіакомпанії Квебеку "Vidéotron", а також сервісів – "Roku", "Apple TV", "Android TV".

У Канаді FREEДОМ також транслюється через двох інших кабельних провайдерів: IMB+ Records та CipherTV Corporation. 

Завдяки систематичній координації зусиль Державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" (правовласник телеканалу FREEДОМ) з міжнародними телекомунікаційними партнерами все більше російськомовних глядачів по всьому світу дізнаються правду про криваву війну в Україні та дії злочинної влади рф.

З повним переліком країн покриття телевізійного сигналу FREEДОМ можна ознайомитися за посиланням: https://uatv.ua/uk/vsi-eksperty/.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-