«Олідетрим» зібрав перший мільйон гривень на реанімобілі за два тижні

«Олідетрим» зібрав перший мільйон гривень на реанімобілі за два тижні

Укрінформ

Мільйон гривень вдалося зібрати бренду вітаміну D3 «Олідетрим» за два тижні проєкту «Підтримуй себе — підтримуй Україну». Мета — 50% з кожної упаковки вітаміну D3 «Олідетрим 2000» направити на закупівлю реанімобілів. Необхідну суму — 3 700 000 грн — планується отримати до кінця вересня. Придбані реанімобілі будуть передані на медичні потреби для шпиталів та лікарень.

Реанімобілі є надважливою складовою медичної допомоги. Водночас, за даними Міністерства охорони здоров'я, за останні 6 місяців із ладу виведено близько 90 автомобілів екстреної медичної допомоги, а ще 241 втрачено. 

Нагадаємо, що всеукраїнський проєкт «Підтримуй себе — підтримуй Україну» стартував 15 серпня. Він активно висвітлюється в медіа та профільних ЗМІ й за два тижні вже має чим похвалитися —  1 030 803 грн. Саме така сума сьогодні на онлайн-лічильнику на сайті бренду.

Онлайн-лічильник зібраних коштів, щоденно оновлюється, щоб, кожен міг слідкувати, як набирається потрібна сума. Організатори впевнені, що заявлену суму буде зібрано в зазначені терміни, а українці долучаються відразу до двох добрих справ: допомагають придбати необхідні транспортні засоби та турбуються про власне здоров'я. 

Вітамін D — один із найважливіших вітамінів, що суттєво укріплює імунну, нервову та інші системи в організмі людини. Нестача цього вітаміну, який ми зазвичай отримуємо під сонцем та від вживання деяких харчових продуктів, може викликати проблеми зі здоров'ям. «Олідетрим» здатен довести рівень вітаміну D до норми після двох років пандемії та величезного стресу, викликаного останніми подіями цього року. 

Попереду осінь, саме час потурбуватись про себе, підтримати власне здоров’я та долучитись до шляхетної справи. Придбайте «Олідетрим 2000» в аптеці та зробить власний внесок в реанімобілі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-