Глава МЗС Дмитро Кулеба та СЕО WhiteBIT Володимир Носов визнають, що метавсесвіт перепише історію людської цивілізації

Глава МЗС Дмитро Кулеба та СЕО WhiteBIT Володимир Носов визнають, що метавсесвіт перепише історію людської цивілізації

Укрінформ

Концепт метавсесвіту та онлайн-світу з кожним днем відіграє все більш важливу роль у житті людства, набирає важелів впливу і в майбутньому докорінно змінить історію людської цивілізації. Про це у прямому ефірі подискутували глава МЗС України Дмитро Кулеба та CEO криптовалютної біржі WhiteBIT Володимир Носов.

За словами Володимира Носова, людство вже сьогодні фактично живе в метавсесвіті. «Ми нібито спілкуємося про вигаданий метавсесвіт, але взагалі-то він уже існує. Зараз ми спілкуємось у прямому ефірі в інстаграмі. Через деякий час ми зможемо надіти шоломи віртуальної реальності і взагалі нікуди не виходити. Glovo привезе нам поїсти, всі робочі справи я можу абсолютно спокійно виконати, не виходячи з дому. Якщо мені потрібна буде якась емоція — побачити море, я його побачу дуже виразно, надівши цей шолом. І людські стосунки навіть перемістяться до цього метавсесвіту. Сьогодні в парку мало хто підходить і знайомиться. Це вже не модно. Модно познайомитися в соціальних мережах», — розповів Володимир Носов. 

На його думку, розвиток блокчейн-технологій сьогодні — це остання ланка всіх переломів формування нового порядку, які мали відбутися.  Світ та життя в ньому максимально пришвидшилися завдяки технологіям. Все стало дуже незалежним, окрім фінансової частини. Але і вона потрохи піддається впливу часу і тектонічним змінам. Традиційному світу рано чи пізно доведеться шукати шляхи співіснування із цифровим світом. 

За словами Дмитра Кулеби, метавсесвіт, чи онлайн-світ перепише історію людства, людської цивілізації. «Вперше в історії конкурент держави, цифровий світ, має дві фундаментальні характеристики: власну валюту та інструменти масштабування. За всю історію людства ніхто до такого етапу не доходив. Я переконаний, що завдяки насамперед блокчейн-компаніям цифрова економіка, якщо вистоїть під натиском класичного капіталу, сформує новий полюс сили у світі. І людині буде куди тікати — в гарному сенсі, — тобто вона все менше залежатиме від держави і все більше від ефективності цифрових технологій та послуг», — наголосив Дмитро Кулеба. 

Нагадаємо, Дмитро Кулеба та Володимир Носов провели спільний прямий ефір в  інстаграмі, де обговорили, як криптоіндустрія допомагає Україні під час війни на прикладі співпраці WhiteBIT та МЗС, економічну дипломатію в умовах війни, подискутували про роль блокчейну та цифрових активів у періоди пандемій, війн та гуманітарних криз, метавсесвіт як явище та його вплив на економіку, соціальні зв'язки, роботу.      

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-