Вінницька ОВА та Асоціація Triangle Generation Humanitaire підписали меморандум про співпрацю

Вінницька ОВА та Асоціація Triangle Generation Humanitaire підписали меморандум про співпрацю

Укрінформ

На Вінниччині підписано Меморандум про співпрацю між обласною військовою адміністрацією та Асоціацією Triangle Generation Humanitaire (Французька Республіка).

Про це у Фейсбуці повідомила Вінницька ОВА, передає Укрінформ.

«Сьогодні, 16 червня, у приміщенні обласної військової адміністрації відбулась зустріч Начальника ОВА Сергія Борзова з виконавчим директором Асоціації Triangle Generation Humanitaire Еріком Фортом та його асистентом Юрієм Кожушком. У зустрічі також взяв участь заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець. У рамках зустрічі відбулося підписання Меморандуму між Вінницькою обласною військовою адміністрацією та Асоціацією Triangle Generation Humanitaire з метою подальшого забезпечення оптимальної організації та втілення заходів гуманітарної діяльності Асоціації в регіоні», - йдеться у повіждомленні.

Звертаючись до гостей з вітальним словом, Сергій Борзов подякував представникам Міжнародної організації солідарності Triangle Generation Humanitaire (Французька Республіка) за надану допомогу внутрішньо переміщеним особам, які наразі проживають на Вінниччині.

Очільник області коротко окреслив ситуацію в регіоні: «Наразі область приймає біженців з інших регіонів України, де відбуваються активні бойові дії. На постійному проживанні з 24 лютого 2022 року в нас зареєстровано 176 792 біженці, з них 1462 людини – це маломобільні, а також 52 500 дітей. В усіх громадах області визначені відповідальні фахівці, які надають фахові консультації та офіційно реєструють внутрішньо переміщених осіб, щоб вони могли отримати різного роду державні допомоги. Крім того, за останню добу у Вінницькій області транзитом розміщено 84 особи».

За словами Начальника ОВА, найбільше вимушених переселенців зареєстровано у м.Вінниці, у Погребищенській, Могилів-Подільській, Ямпільській, Хмільницькій, Оратівській, Бершадській громадах, а також у Гайсинському та Тульчинському районах області.

Наразі в області діє низка міжнародних гуманітарних організацій, які надають допомогу внутрішньо переміщеним особам, як за напрямом грошової допомоги (кеш), так і за іншими – надання продуктів харчування, непродовольчої гуманітарної допомоги, облаштування місць перебування ВПО тощо.

«Обласна військова адміністрація здійснює координацію напрямів допомоги з метою максимального охоплення внутрішньо переміщених осіб, які її потребують в усіх громадах, а також з метою уникнення дублювання. Також значну увагу ми приділяємо маломобільним особам та дітям, адже це найбільш вразливі категорії населення. Крім цього, на сьогодні важливим напрямком роботи є забезпечення закладів охорони здоров'я та соцслужб усім необхідним для оптимального надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам та жителям Вінниччини, адже кількість населення в нашій області зросла на 10%», - пояснив Сергій Борзов.

Читайте також: Вінниччина прийняла на постійне проживання майже 177 тисяч переселенців - Сергій Борзов

У свою чергу, виконавчий директор Асоціації Triangle Generation Humanitaire Ерік Форт подякував за прийом та зазначив, що в рамках співпраці з іншими міжнародними організаціями, зокрема, з УВКБ ООН, втілюватимуться спільні проєкти з метою захисту дітей та внутрішньо переміщених осіб. Передбачено реалізацію програми кеш-підтримки не лише для ВПО, а й для місцевого населення, яке постраждало внаслідок війни.

«Ми розуміємо, що не лише ВПО є постраждалими внаслідок війни, а й місцеве населення, яке страждає від наслідків війни. Тож ми плануємо співпрацювати і в цьому напрямку також, продовжувати надавати підтримку людям з інвалідністю, дітям, багатодітним родинам», - зазначив Ерік Форт.

Меморандум передбачає об’єднання зусиль сторін задля надання психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам, а також юридичних консультацій та грошової допомоги для ВПО.

На завершення учасники зустрічі подякували один одному за співпрацю.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-