Мажоритарний акціонер IDS Borjomi передав контроль над компанією

Мажоритарний акціонер IDS Borjomi передав контроль над компанією

Укрінформ

IDS Borjomi International оголосила сьогодні, що її мажоритарний акціонер передає на безоплатній основі 7,73% акцій компанії уряду Грузії та більше не матиме контролю над нею. 

Після офіційного прийняття пропозиції виконавчою владою Грузії,  13 червня 2022 року, 7,73% акцій IDS Borjomi International будуть передані уряду Грузії без будь-якої компенсації. 

 В результаті цієї угоди: 

  • Мажоритарний акціонер більше не матиме контролю над IDS Borjomi International; 
  • Представництво основного акціонера в Раді директорів IDS Borjomi International скоротиться з 8 до 2 членів; 
  • Уряд Грузії призначить свого представника головою Ради директорів IDS Borjomi International. 

«Акціонери IDS Borjomi International завжди сприяли успіху компанії на кожному з ринків її присутності. IDS Borjomi вдячна уряду Грузії за підтримку в досягненні цієї угоди, що дозволить компанії продовжити свій розвиток за наявних складних обставин», - так висловився з цього приводу член ради директорів IDS Borjomi International, Ельхан Алназаров. 

«Я впевнена, що завдяки цій угоді, компанія відновить виробництво мінеральної води «Боржомі» в Грузії, а ми, як ексклюзивний дистриб’ютор «Боржомі» в Україні, продовжимо забезпечувати українських споживачів їхнім улюбленим продуктом», – додала Наталія Матусевич, директор з розвитку бізнесу та маркетингу IDS Ukraine. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-