«ТЕДІС Україна» запустив корпоративний чат-бот для співробітників

«ТЕДІС Україна» запустив корпоративний чат-бот для співробітників

Укрінформ

В одному із провідних національних FMCG-дистриб'юторів країни запустили корпоративний чат-бот для співробітників. Він отримав назву ITed, яку було обрано в результаті голосування працівниками «ТЕДІС Україна», повідомляє пресслужба компанії.

ITed – це додаток, призначений для надання корисної інформації співробітникам та реалізований у двох месенджерах: Viber та Telegram. Зокрема, за допомогою чат-боту будь-який співробітник «ТЕДІС Україна» може за лічені хвилини дізнатися про останні новини компанії, отримати відповіді на найчастіші питання (корпоративне навчання, медичне страхування та ін.), замовити довідку з місця роботи, завантажити заяву на відпустку тощо.

«Ми компанія національного масштабу, яка представлена ​​у всіх регіонах України та об'єднує 2300 співробітників. Для нас важливо було створити зручний та технологічний інструмент внутрішньої комунікації. ITed – корпоративний чат-бот, який щодня допомагатиме колегам, у тому числі новачкам компанії у процесі проходження адаптаційного періоду», - зазначила директорка департаменту роботи з персоналом «ТЕДІС Україна» Ірина Івасюк.

Нагадаємо, 29 вересня 2021 року в Києві було названо фіналістів традиційного рейтингу найкращих роботодавців України за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». З більш ніж 150 компаній експертним журі та редколегією видання було обрано 30 фіналістів, до складу яких потрапив один із провідних FMCG-дистриб'юторів країни – компанія «ТЕДІС Україна».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-