Virtuos нарощує амбіції глобального зростання з новою студією в Києві, Україна

Virtuos нарощує амбіції глобального зростання з новою студією в Києві, Україна

Укрінформ

Придбання Volmi знаменує собою перший крок Virtuos у Східну Європу, зміцнюючи можливості розвитку для клієнтів у регіоні та в усьому світі.

СІНГАПУР - Media OutReach - 31 січня 2022 року - Virtuos, провідна глобальна компанія з розробки ігор, сьогодні оголосила про завершення придбання Volmi Games ("Volmi"), студії із 140 працівників із виробництва 2D та 3D контенту, яка знаходиться у Києві, Україна. Цей крок є ключовою частиною стратегії зростання Virtuos, розширюючи глобальну присутність компанії, для того що б краще задовольняти зростаючі потреби клієнтів.

Volmi була заснована у 2016 році Володимиром Лобанем (головний виконавчий директор) та Мирославом Бараненком (головний операційний директор). До Volmi Володимир Лобань і Мирослав Бараненко обіймали керівні посади у Wargaming Kyiv. Команда Volmi має великий досвід у сфері створення контенту для відеоігор. Основні компетенції включають фотореалістичний і стилізований 2D та 3D-контент, концепти та ілюстрації, казуальну ігрову графіку та анімацію. Volmi зробила внесок у такі відомі ігри як: Diablo 2: Resurrected, Metro Exodus, Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, Smite і Paladins та Gwent: The Witcher CardGame.

Після придбання Volmi буде перейменована у «Volmi – A Virtuos Studio». Володимир Лобань і Мирослав Бараненко продовжуватимуть керувати студією як генеральний директор і операційний директор відповідно.

Експансія Virtuos у Київ знаменує собою перший крок компанії у Східну Європу, залучення до зростаючого пулу технічних талантів. Нова студія буде функціонувати як ключовий елемент у розширенні глобальної присутності Virtuos і наближення компанії до її європейських клієнтів, одночасно зміцнюючи свої послуги щодо розробки ігор та створення контенту.

Gilles Langourieux, генеральний директор Virtuos, коментує: «Ми розпочинаємо новий рік на висоті, вітаючи ще одну пристрасну команду в сім’ї Virtuos. Те, чого Volmi досягла за п’ять років з моменту заснування, є справді вражаючим. Ми раді використати глибокий досвід команди та високий потенціал зростання, щоб забезпечити наш подальший успіх. З нетерпінням чекаємо на співпрацю з Volmi та зростання разом з ними, оскільки ми разом, як одна команда, розширюємо наші можливості».

Володимир Лобань, генеральний директор Volmi - A Virtuos Studio, додає: «Приєднання до Virtuos — це логічний наступний крок на шляху зростання Volmi. За підтримки глобального портфоліо ААА проектів Virtuos, комплексного виробництва контенту та рішень для розробки ігор, ми впевнені, що прискоримо зростання Volmi та просунемося по ланцюжку створення цінностей, щоб надавати ще кращий контент для наших клієнтів».

Мирослав Бараненко, операційний директор Volmi - A Virtuos Studio, додає: «Virtuos і Volmi культурно схожі у прагненні до досконалості та розвитку талантів, як основи нашого бізнесу. Разом із підтримкою Virtuos ми прагнемо збільшити команду Volmi із приблизно 140 до 500 співробітників протягом трьох років».

Заснування Volmi – A Virtuos Studio ґрунтується на послужному списку Virtuos щодо придбань та інтеграції студій за останнє десятиліття, включаючи CounterPunch Studios в Лос-Анджелесі в 2020 році, Black Shamrock в Дубліні в 2017 році і Sparx* у В'єтнамі в 2011 році. У 2021 році , Virtuos також отримав інвестиції в розмірі 150 мільйонів доларів США від Baring Private Equity Asia і відкрили студію в Ліоні, додавши до зростаючого списку студій у своїй глобальній мережі.

З питань ЗМІ звертайтеся:

Zuhaili Marican

virtuos@wachsman.com

+65 8468 7182

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-