У Вінниці реконструювали і зробили інклюзивним міський спорткомплекс

У Вінниці реконструювали і зробили інклюзивним міський спорткомплекс

Укрінформ

Реконструйований в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Великого будівництва» спорткомплекс на Замості у Вінниці мотивує городян займатися спортом.

Про це повідомляє Вінницька ОДА, передає Укрінформ

«Тепер на Замості є сучасний спортивний комплекс! Тут гімнастичні, атлетичний та ігровий зали, глядацькі балкони.  Особливістю СК є те, що він повністю інклюзивний – пандуси, ліфти, підіймач у басейні», – повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Зазначається, що спорткомплекс із 25-метровим басейном та вишками для стрибків збудували на замовлення радянської армії 50 років тому. Відтоді будівлю капітально не ремонтували.

Три роки тому міська влада почала реконструювати спортивний комплекс. А цього року проєкт СК по вул. Академіка Янгеля включили до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»  – держава долучилась до ремонту.

На першому поверсі – атлетичний зал, зал для боротьби, зона очікування та рецепція. Другий поверх – зал для гандболу, футболу, волейболу та баскетболу, а також басейн розміром 25 на 14 метрів. Третій поверх – трибуни.

«Спортивні об’єкти десятиріччями чекають реконструкцій. А це здоров’я українців. Це завжди на часі.Мета «Великого будівництва»  – зробити, в тому числі, спорт доступним для всіх. «Велике Будівництво» – це вкладені гроші держави в наших дітей, в наших спортсменів, в наше майбутнє! Реконструйований спорткомплекс на Замості повертає вінничанам мотивацію займатися спортом.  Продовжуємо будувати нову Україну!», – наголосив Борзов.

Тепер на базі оновленого СК зможуть проводити змагання з плавання та ігрових видів спорту. Важливо, що вихованці міських спортивних шкіл користуватимуться спорткомплексом безкоштовно.

Загальна кошторисна вартість реконструкції – 82 млн грн. У 2021 році на реконструкцію передбачено 40,66 млн грн: 12,43 млн грн – з Державного фонду регіонального розвитку, 28,23 млн грн – з місцевого бюджету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-