Обласна Рада проголосила 2022-й роком Вінницької області

Обласна Рада проголосила 2022-й роком Вінницької області

Укрінформ

Наступний 2022 рік на Вінниччині проголошено роком Вінницької області. Таке рішення ухвалили депутати 29 жовтня на черговій сесії обласної ради та рекомендували органам місцевого самоврядування протягом 2022 року здійснювати заходи щодо відзначення 90-річчя утворення Вінницької області.

Про це повідомляє управління  у справах медіа та комунікацій Вінницької обласної ради, передає Укрінформ.

«Це сесійне рішення дозволить офіційно організовувати на обласному та державному рівні всі заходи, пов’язані проведенням урочистостей і святкувань з нагоди ювілею Вінницької області. 2022 рік – знаковий для всіх нас. І ми хочемо, щоби святкові заходи відбувалися протягом всього року та в кожній громаді. Впевнений, це дозволить і консолідувати людей, і підняти дух регіонального патріотизму. Наша мета – зробити Вінницьку область сильним регіоном сильних громад, де кожний житель – важливий, кожний – причетний до спільної справи», - сказав голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

Голова обласної Ради своїм розпорядженням створив організаційний комітет з підготовки та відзначення 90-річчя утворення Вінницької області та затвердив його персональний склад. 

Вінницьку область було утворено 27 лютого 1932 року  Постановою IV сесії Всеукраїнського центрального виконавчого комітету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-