Приріст вантажообігу за 9 місяців 2021 року склав 28%. Виклики та реалії

Приріст вантажообігу за 9 місяців 2021 року склав 28%. Виклики та реалії

Укрінформ

Щоденно будь-який бізнес працює в умовах постійної адаптації, чи то до вимог законодавства, чи то до попиту споживачів або до поведінки конкурентів. А в останні декілька років ще й до жорстких інструкцій МОЗ. І правило «гроші люблять тишу» в наших реаліях не діє. Вести бізнес при постійних змінах і непередбачуваних очікуваннях надзвичайно нелегка справа сьогодення. Але діє інше правило – «виживає найсильніший»!  Саме той бізнес, який найшвидше трансформується до вимог ринку, і перемагає.

Компанія «Delivery» працює на ринку логістичних операцій вже майже 20 років. Викликів ринку за весь період функціонування Компанії було багато і всі вони ефективно подолані. Та виклики 2021 року  стали більш технологічними. Поряд з   термінами, вартістю перевезення вантажу і сервісом обслуговування стоїть виклик швидкої трансформації існуючих цифрових сервісів – від особистого кабінету клієнта та мобільного додатку до безперебійної продуктивної віддаленої роботи користувача. Так, у 2021 році Компанія «Delivery» опублікувала новий мобільний додаток, у якому окрім швидкого доступу до даних перевезень, трекінгу, новин та акцій Компанії є можливість проведення онлайн-дій за квитанціями, час опрацювання яких не перевищує 5 хвилин. Мобільний додаток систематично доповнюється новими функціями для ще більш зручного його використання, зокрема  додавання головної та дочірньої організацій, списання та обміну балів за програмою лояльності,вдосконалення сервісу оплат. Наразі фахівці працюють над вдосконаленням роботи користувача в особистому кабінеті на сайті Компанії. Очікуємо реліз виходу оновленого особистого кабінету «Delivery» на початку 2022 року. Активно працює Компанія в напрямку інтеграції з сервісами «ДІЯ» та спрощенням процедури видачі вантажу.

«Delivery» покращує ефективність не лише цифрових сервісів, але й діючої тарифної сітки. Поряд з галузевими тарифами «Автомотопрайс», «Велопрайс», «Будівельний прайс», «Верховий вантаж» Компанія вивела на ринок новий тариф  «Агропрайс», який дозволяє фермерам розширити можливості для їх бізнесу з меншими витратами. Агропрайс – універсальне рішення, створене спеціально для перевезень вантажу аграрного сектору бізнесу, а саме: посівний матеріал, засоби захисту рослин, каністри з мікро та макро-добривами, дрібна та навісна агротехніка, запчастини до агротехніки, шини для автомобілів великої вантажопідйомності, тракторів та інших сільськогосподарських машин.

За 9 місяців 2021 року «Delivery» збільшила географічну присутність на 41   представництво без обмежень по вазі у різних населених пунктах України та впровадила 128 кас післяплати. Це дало змогу залучити до співпраці нових клієнтів вдвічі більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та збільшити долю прийнятого вантажу на 27,4%.У структурі вантажообігу зберігається минулорічна тенденція: доля перевезень посилкового формату збільшилась на 31%, вантажу понад 30 кг - майже на 52% та палет - на 14%.

Разом з тим,ми констатуємо  і факт негативних моментів у роботі. На 2,3% знизився показник своєчасності прибуття вантажів до представництв.  Компанія прикладає щоденно максимальних зусиль для виправлення ситуації, вибудовує нові прямі маршрути перевезень, злагоджує роботу транзитних терміналів, розширює парк власного і найманого автотранспорту та збільшує кількість автонавантажувачів, оскільки вагому долю в Компанії займають великогабаритні вантажі та вантажі палетного формату.

Одним із викликів 2021рокустав виклик нестачі кваліфікованих лінійних кадрів для сортувальних терміналів. Для подолання виклику Компанія залучає ресурси аутсорсингових кадрових агенцій, здійснює постійний пошук, підбір та навчання складських фахівців та формує власний кадровий резерв.

Дещо зросла і доля втрат та пошкоджень вантажу при його транспортуванні. Відправлення наших клієнтів  долають  сотні кілометрів перш, ніж будуть доставлені у руки адресата. Тому,вкрай важливо подбати про правильне пакування вантажу із використанням відповідних матеріалів, які забезпечать його цілісність протягом усього перевезення. Відповідальність за належне пакування вантажу несе, насамперед, відправник. Економія на пакувальному матеріалі при відправленні вантажу призводить до його пошкодження під час транспортування. І саме страхування вантажу на реальну його вартість  може захистити відправника від несподіваних збитків. Обсяг страхування  вантажу клієнтами в СК «КВОРУМ» зріс більш ніж на  50% у порівнянні з минулим роком.  А це значний рівень довіри клієнтів до СК «КВОРУМ», яка за підсумками роботи у 2020 році посіла 5 місце у ТОП-25 страхових компаній України зі страхування вантажів та багажу. Кожен тип вантажу вимагає захисту різних рівнів та використання різних видів пакувальних матеріалів і зробити правильний вибір допоможуть співробітники представництв Компанії.

Для високого активного сезону 4 кварталу 2021 року «Delivery» розробила та впровадила для своїх клієнтів ряд спеціальних акційних програм, зокрема для перевезення вантажу палетного формату, перевезення шин та дисків

Виправдати довіру клієнтів є першочерговим завданням кожного співробітника Компанії. «Delivery» інтенсивно працює над вдосконаленням внутрішніх процесів, транспортних ланцюгів та цифрових сервісів і має на меті за підсумками 2021 року підтвердити  позицію провідної логістичної компанії України у секторі В2В!

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-