25 вересня - прем'єра фільму «Журналістика результату» від конкурсу

25 вересня - прем'єра фільму «Журналістика результату» від конкурсу "Честь професії"

Укрінформ

25 вересня о 18:25 год - прем’єра фільму «Журналістика результату» на основі матеріалів-фіналістів конкурсу професійної журналістики «Честь професії» 2021 року.

Прем’єра запланована в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного.

Уже другий рік поспіль команда конкурсу «Честь професії» знімає фільм про журналістів, їхню місію та роль у суспільстві. Ми багато говоримо про журналістику, її сучасний стан та майбутнє, ще більше – про журналістів та їхнє місце у суспільстві.

Цьогоріч ми вирішили створити окремий фільм про журналістику результату і зрозуміти, чи достатньо просто написати матеріал, чи потрібно чекати якогось результату від нього?

Разом із журналістами ми намагалися збагнути, яка вона дієва журналістика та як створювати такі тексти, щоб вони спонукали до змін та конкретних результатів.Бути журналістом – це вміти не лише майстерно поєднувати слова у речення, а ще й словом вплинути на суспільство, текстом, відео чи аудіо – діяти та отримувати цілком конкретний результат.

Фільм «Журналістика результату» – це можливість показати українцям, що справжня журналістика може стати каталізатором багатьох змін у суспільстві, чесно віддзеркалити дійсність і показати, що від цінностей та поглядів, які транслюють журналісти суспільству, залежить багато.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-