Відповідальність у бізнесі: про що дискутуватимуть топменеджери на VII Форумі «Диригенти змін»

Відповідальність у бізнесі: про що дискутуватимуть топменеджери на VII Форумі «Диригенти змін»

Укрінформ

23 вересня в київському гольф-центрі VII Форум «Диригенти змін» об’єднає власників і керівників українських та міжнародних компаній, авторитетних суспільних і державних діячів та лідерів думок задля спільної мети – трансформації себе, власного бізнесу та держави. Організатор заходу – «Делойт» в Україні. 

Тема Форуму цього року: «Відповідальність. Хто, як не я?»

Криза, з якою зіштовхнувся весь світ, оголила наші слабкі місця – як держави, як бізнесів, як людей. Наше завдання – винести уроки й допомогти собі та одне одному відновитися й зміцніти. Нашим імунітетом до викликів може стати відповідальність. Відповідальність за свою країну, свою справу та своє життя. Хто, як не я?

В учасників події буде змога долучитися до обговорень із власниками та керівниками провідних компаній, а також з державними діячами. Серед них:

 • Юрій Косюк, власник та голова правління МХП;
 • Вячеслав Климов, співзасновник Нової пошти;
 • Владислав Чечоткін, співзасновник та співвласник Rozetka;
 • Дмитро Сенниченко, голова Фонду державного майна України;
 • Андрій Горохов, СЕО UMG Investments;
 • Олександр Богуцький, СЕО StarLightMedia;
 • Олена Кошарна, засновниця та головна виконавча директорка інвестиційної компанії Horizon Capital;
 • Максим Матяш, директор SAP Ukraine.

У програмі Форуму такі панельні дискусії:

 1. «Лідерство через відповідальність», модератор – Сергій Кулик, керівний партнер «Делойт» в Україні;
 2. «Відповідальність у бізнесі: хто і за що відповідає насправді», модератор – Єгор Григоренко, партнер, керівник департаментів консалтингу та управління ризиками «Делойт» в Україні;
 3. «Відповідальність за власне життя», модератор – Андрій Булах, заступник голови правління, директор департаменту з організаційної ефективності та управління персоналом МХП;
 4. «Відповідальність перед наступними поколіннями», модератор – Роман Бондар, віцепрезидент Ukrainian Corporate Governance Academy (UCGA).

Більше інформації про програму та спікерів можна знайти на сайті Форуму: conductorsofchanges.com

Партнери: МХП, «Нова Пошта», Odgers Berndtson Ukraine, Metinvest Digital, Winner Group Ukraine, UMG Investments, StarLightMedia, The Glen Grant, Моршинська, «АТІС ФАРМА».

Усі панельні дискусії будуть перекладені жестовою мовою, а простір заходу спланований так, щоб відповідав концепції доступності. Інклюзивним партнером заходу виступає Inclusive friendly.

Уже традиційно у Форуму «Диригенти змін» є соціальна складова. 10% від вартості квитків та партнерських внесків організатори Форуму спрямовують на користь ГО «Навчай для України».

Безпека на Форумі – організатори забезпечують тестування на COVID-19 для всіх учасників та спікерів.

Акредитація ЗМІ відкрита до 21 вересня. Надсилайте ваші запити Анастасії Бегезі, лідерці PR-напряму «Делойт» в Україні: abeheza@deloitte.ua або проходьте реєстрацію на сайті. 

#ДиригентиЗмін2021

Про «Делойт» 

«Делойт» (Deloitte) — глобальна мережа компаній, що надають послуги в сфері аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування і супутні послуги. Із сумою глобальних доходів у розмірі 47,6 мільярда доларів США за 2020 фінансовий рік компанія «Делойт» є найбільшою компанією у світі з надання професійних послуг.

Наявність глобальної мережі, що охоплює понад 150 країн світу, дає змогу «Делойт» обслуговувати близько чотирьохсот з п’ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune Global»®. Близько 330 000 фахівців «Делойт» спрямовують свої професійні зусилля на здійснення впливу, що має значення.

Завдяки глобальній мережі «Делойт», а також понад 25-річному досвіду роботи в Україні, «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, які спрямовані на підтримку та надання комплексних інтегрованих рішень щодо економічної діяльності клієнтів у різних галузях економіки. Детальніше: www.deloitte.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-