Загальні правила вибору побутової техніки для дому

Загальні правила вибору побутової техніки для дому

Укрінформ

Переїжджаючи, роблячи ремонт або просто оновлюючи побутову техніку, не забувайте дотримуватися кількох дуже простих і корисних правил. І тоді неприємні наслідки для техніки і споживачів будуть мінімізовані або повністю нівельовані.

Щоб вам не знадобилися запчастини для холодильників або іншої техніки в перший же день після покупки, рекомендуємо ознайомитися з добіркою рекомендацій щодо вибору її від досвідчених експертів.

Отже, при виборі будь-якої побутової техніки необхідно переконатися, що купувати техніку ви плануєте в офіційному магазині, що працює легально. Тому не зайвим буде попросити адміністрацію надати всі документи, а більшість з них повинні знаходитися на видному місці - в куточку споживача.

При виборі техніки слід також звернути увагу на те, а чи можна підшукати до неї запасні частини. Адже не завжди просто знайти запчастини для пральних машин в офіційних магазинах, часто нас рятують інтернет-представництва великих компаній.

Далі, вибравши модифікацію, колір і фірму-виробника, можна приступати до заповнення гарантійного талону. Більшість торгівельних точок працює безпосередньо з офіційними дилерами техніки, а значить, з цим ніяких проблем не повинно виникнути. В іншому випадку, рекомендуємо вам звернутися в інший магазин. Запам'ятайте: якщо в магазині відмовляються заповнювати гарантійний талон, пояснюючи це нібито тим, що гарантію дає не магазин, а завод-виробник, і питання слід задавати туди, то в цій торговій точці купувати товар строго не рекомендується. Швидше за все, виробник навіть не здогадується, що техніка його фірми виставлена ​​в даному магазині, а значить продукція або неякісна, або надійшла в продаж через треті руки.

Ще було б не зайвим заздалегідь знайти в квартирі місце для придбаної техніки. Адже поспіх при великій покупці майже завжди чревата такими казусами, при яких «обновка» обертається справжнім головним болем - то холодильник не встає в обрану для нього нішу, то виміри у ванній зрадницьки підвели, і тепер пральній машині доведеться тулитися в коридорі.

Сподіваємося, наші рекомендації, зроблені на холодну голову, а не похапцем, допоможуть вам зберегти час і нерви, а також приведуть лише до успішного придбання. І обрана побутова техніка прослужить довгий час без всяких проблем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-