У Києві відбувся Перший Форум Сучасних Викладачів «Освіта 3.0»

У Києві відбувся Перший Форум Сучасних Викладачів «Освіта 3.0»

Укрінформ

У Києві відбувся Перший Форум Сучасних Викладачів «Освіта 3.0», в рамках Соціального проекту «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного».

 Форум відкрив Народний депутат України, Голова комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак , який сказав: «Ключ до успішної реформи освіти у будь-якій країні світу – вчитель із сучасним мисленням, адже жодна школа не може бути кращою за вчителів, які в ній навчають. Саме тому, ми повинні створити українським вчителям можливість систематично опановувати сучасні знання, навички, методи та інструменти викладання».     

Перед майже півтисячею викладачів столичних шкіл та університетів провели свої майстер-класи зіркові експерти сфери освіти: Віталій Зубков - автор наймасовішого освітнього проекту України «Lingva.Skills», Володимир Співаковський – президент міжнародної корпорації «Гранд», двічі рекордсмен Книги рекордів Гіннеса, Олександр Стручаєв – магістр психології та провідний тренер з розвитку емоційного інтелекту та Володимир Страшко – консультант керівників провідних компаній з особистісного розвитку, які протягом декількох годин ділились із викладачами інноваційними підходами до викладання, ефективними психологічними комунікаціями із учнями та студентами, практичними інструментами особистісного росту та власним баченням трансформації освіти в Україні та світі, а також відповіли на актуальні питання присутніх в залі викладачів.

C:\Users\Margarita\Desktop\IMG_4864.jpg

Модератор заходу, Марія Богуслав, директор «Освітнього Хабу міста Києва: території нових можливостей для кожного» повідомила: «Форум Сучасних Викладачів, який ми започаткували сьогодні, буде проводитись на постійній основі у всіх регіонах країни, адже його місія - підготувати вітчизняних викладачів до трансформації системи освіти України та сформулювати нову парадигму процесу викладання у відповідності до сучасних вимог суспільства та концепції Нової Української Школи».

На Форумі також була презентована навчальна програма для українських викладачів «Мистецтво викладання» і тепер вони мають можливість абсолютно безкоштовно, на постійній основі, покращувати свої професійні навички, а також дуже важливі у сучасному світі «м’які» навички (soft skills), такі як: емоційний інтелект, тайм-менеджмент, особисту ефективність, комунікацію тощо за методом змішаного навчання (blended learning), який поєднує онлайн лекції від відомих експертів-практиків та тести, а також відпрацювання цих навичок на практиці під час тренінгів. 

Навчальна програма «Мистецтво викладання» розташована на поталі Соціального проекту «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного» - www.eduhub.in.ua . Там же вбудовано рейтинг успішності, за яким викладачі бачать свій власний прогрес у оволодінні сучасними знаннями та навичками.    

З резолюцією Форуму Сучасних Викладачів можна ознайомитися тут: (https://www.facebook.com/547147338667504/posts/2324026300979590/).

Контактна особа для співпраці зі ЗМІ:

Анастасія Павлова: 093-987-56-47, e-mail: anastaspavlovaa@gmail.com.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-