Представницькі та колегіальні повноваження  -  основа для дієвої структури місцевого самоврядування

Представницькі та колегіальні повноваження - основа для дієвої структури місцевого самоврядування

Укрінформ

Представницькі та колегіальні повноваження є основою для побудови дієвої структури органів місцевого самоврядування.

Про це розповів радник з юридичних питань Київського центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Андрій Курко, повідомляє Київський ЦРМС у Facebook.

«Представницькі та колегіальні повноваження складають основу для побудови дієвої структури органів місцевого самоврядування. Розуміння цього питання є запорукою ефективного виконання місцевою владою своїх повноважень на благо територіальної громади», - пояснив він під час семінару у Київському ЦРМС щодо організаційної структури органів місцевого самоврядування.

Учасники семінару обговорили питання правового забезпечення служби в органах місцевого самоврядування, розробки та затвердження організаційної структури та штатного розпису. Окремо розглянули практику захисту трудових прав працівників та посадових осіб ОМС. Також учасники семінару дослідили проблематику нормативно-правового забезпечення діяльності та актуальну юридичну практику з приводу функціонування місцевих рад.

Захід відбувся за сприяння Програми ULEAD з Європою, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, U-LEAD працює з усіма рівнями влади для підтримки реалізації реформ регіональної політики та децентралізації в Україні.

Фото: facebook.com/KyivLGDC

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-