«ГОГОЛЬ-СЮЇТА»

«ГОГОЛЬ-СЮЇТА»

Укрінформ

1 квітня виповнюється 210 років від дня народження Миколи Васильовича Гоголя. Попри те, що у більшості джерел він фігурує як «русский прозаик, признанный одним из классиков русской литературы», ми знаємо, що Гоголь народився і виріс в Україні, походив зі старовинного козацького роду.

Гоголь і музика – тема численних статей і дисертацій. До гоголівської прози композитори зверталися як за життя письменника, так і після його смерті. Ліризм, колоритні побутові картини, гумор і сатира, поетична фантастика і містицизм, яскрава театральність, психологізм, багатство типажів у змалюванні літературних персонажів – далеко не все, що у творчості Гоголя привертало і продовжує привертати увагу музикантів.

Програма чергового концерту із авторського циклу диригента Миколи Дядюри «Симфонічний вимір» за участю філармонічного симфонічного оркестру називається «Гоголь-сюїта» – за однойменною сюїтою для симфонічного оркестру Альфреда Шнітке. Крім музики Шнітке, прозвучить Сюїта з опери «Ніс» Дмитра Шостаковича, а також музика двох українських композиторів, класика і сучасника: Увертюра і сцена з опери «Тарас Бульба» Миколи Лисенка та Симфонічна поема «Вій» за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя сучасного композитора Олександра Родіна.

Академічноий симфонічний оркестр

Національної філармонії України

Диригент – МИКОЛА ДЯДЮРА

Солісти –

ОЛЕКСАНДР ЧУВПИЛО (тенор)

АНДРІЙ МАСЛАКОВ (бас)

Програма:

М. Лисенко – Увертюра і сцена з опери «Тарас Бульба»

О. Родін – Симфонічна поема «Вій» за мотивами однойменної повісті М. Гоголя

Д. Шостакович – Сюїта з опери «Ніс»

А. Шнітке – Гоголь-сюїта для симфонічного оркестру

Вартість квитків - 80-400 грн.

Квитки онлайн

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-