Чеська компанія INFOBUS стала власником Білоруського ТДВ Белтранском

Чеська компанія INFOBUS стала власником Білоруського ТДВ Белтранском

Укрінформ
INFOBUS HOLDING
Na Florenci 35,
110 00 Praha 1,
Czech republic
Прес-реліз

Чеська компанія INFOBUS стала власником Білоруського ТДВ Белтранском

Компанія INFOBUS оголошує про приєднання компанії ТДВ Белтранском до складу холдингу. Шляхом впровадження в систему унікальних інструментів, відкриються розширені можливості для співпраці з партнерами. Це, в свою чергу, збільшить пропозиції нових європейських напрямків і надасть широкий вибір способів купівлі квитків клієнтам.

02/02/2019р. у м. Гродно, Республіка Білорусь, відбудеться конференція, на якій зустрінуться керівники компаній Белтранском і Міжнародного холдингу INFOBUS. Головна мета конференції - представлення компанії INFOBUS у ролі європейського інвестора на білоруському ринку. В рамках даної зустрічі також відбудеться стратегічне планування діяльності компанії  Белтранском у складі холдингу INFOBUS.

26/09/2018 р. був підписаний договір купівлі-продажу, згідно з яким холдинг INFOBUS стає власником компанії Белтранском.

Компанія Белтранском заснована у 1991 р. у. м. Мінськ, Республіка Білорусь, засновник Тітков Едуард. Компанія працює у сфері розробки програмного забезпечення з продажу автобусних квитків. Система продажу БТК установлена і працює на 153-х автовокзалах і автостанціях країни. У систему впроваджені 1900 перевізників, які виконують понад 35000 внутрішніх і міжнародних рейсів. Продаж квитків також доступний у мережі Інтернет і в терміналах самообслуговування.

Компанія INFOBUS заснована у 1999 р. у м. Прага, Чеська Республіка. Засновник Григорій Кущ. Основна діяльність полягає у продажі електронних квитків по всьому світу на всі види транспорту. У 2005 році компанія INFOBUS розробила власну систему - Global Distribution System (GDS) - BusSystem. На базі  BusSystem INFOBUS надає перевізникам можливість особистого адміністрування рейсів, успішно розвиває мережу агентів з продажу квитків, надає клієнтам можливість купівлі квитків у будь-якому куточку світу. Завдяки багаторічній роботі і набутому досвіду у транспортній галузі, компанія INFOBUS є партнером понад 350 міжнародних траспортних підприємств, об'єднує 37000 міст, пропонуючи понад 50000 рейсів. На сьгоднішній день, холдинг INFOBUS має представництва в Чехії, Україні, Росії та Білорусі.

Деталі конференції:
Дата і час:
02/02/2019 р. 14:00 (місцевий час)
Місце: Конференц - зал стадіону “Неман”
вул.  Комунальна, 3
місто Гродно
Республіка Білорусь
Щоб приєднатися до конференції, просимо відправити форму заявки на участь.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Федюк Соломія 
PR Director INFOBUS HOLDING
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-