Робота в Німеччині програмістом, середній рейт українського розробника — дослідження Scalors

Робота в Німеччині програмістом, середній рейт українського розробника — дослідження Scalors

Укрінформ

Німеччина посідає провідне місце серед економічно розвинених країн. В країні динамічно розвиваються компанії, які пропонують світові унікальні інноваційні продукти.

Все більше робочої сили складається з інженерів залучених з усього світу. У пошуках професіоналів компанії звертаються до аутсорсинг і аутстаф компаній за рекрутингом програмістів з ближнього закордоння. Українські програмісти користуються великим попитом у німецьких роботодавців. Адже Україна посідає перше місце за кількістю інженерів C ++ і програмістів Unity3D, друге за розробкою JavaScript і Scala, а третє — Node Js і Python. Вакансії програміста в Києві займають провідні місця за кількістю пропозицій.

Як знайти роботу програмістом в Німеччині?

Пошук роботодавців через ніаршоринг компанію є найбільш ефективним рішенням. Німецька ІТ-компанія Scalors, що займається розробкою програмного забезпечення, пропонує кандидатам релокацію і роботу аутстаф програмістом.

Переваги релокації надає можливість переїхати із сім'єю до Німеччини на ПМЖ і покрити витрати частково за рахунок компанії. Крім допомоги при переїзді і сприяння оформленню візи, умови роботи в німецьких компаніях найкращі. Ось список бонусів, які вказується на сайті компанії Scalors від імені клієнтів: плоска організаційна структура, безкоштовні напої, ланчі та книги, конференції, вечірки з колегами.

Для розробників, які хочуть залишитися в Україні, робота дистанційним працівником —  ідеальний варіант. Умови роботи в офісі Scalors ідентичні до німецьких компаній. Відрізняється лише обов'язковою наявністю відряджень кілька разів на рік.

Середній погодинний рейт на розробку програмного забезпечення — 25-40 доларів, до того ж середня зарплатня програміста коливається від 2500 до 4000 доларів на місяць (без урахування податків і соціальних відрахувань).

Переваги роботи програмістом на німецького роботодавця очевидні. Загалом німці дуже поважають закони і ніколи не скажуть вам працювати довше, ніж передбачалося, у вас є фіксований план згідно з вашим графіком. У Німеччині найвищий рівень офіційно влаштованих співробітників. Також роботодавці завжди окремо сплачують податки. Найбільш важливим є ставлення німців до здоров'я своїх колег, тому частково або повністю покривають страхування. У київському офісі компанії Scalors кожен співробітник отримує оплачуване страхування, коли закінчується випробувальний період.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-