Ловля риби на балансир: коли потрібно починати готуватися до зими

Ловля риби на балансир: коли потрібно починати готуватися до зими

Укрінформ

Підготовка необхідних снастей до початку зимового «полювання» безпосередньо залежить не тільки від самого рибалки, а й також від погодних умов, водойми, сумісності рибальського арсеналу з уподобаннями обраної риби, а також від інших факторів.

Щоб вчасно виїхати на рибалку по першому льоду, підготовчі процеси потрібно починати ще на початку листопада. Все залежить від конкретного регіону: в деяких областях окремі ділянки водойм покриваються тонким шаром льоду в перших числах листопада, а в інших місцях лід з'являється не раніше грудня.

Для ефективного «полювання» на балансир вкрай важливо вгадати час, коли хижак готовий активно взяти абсолютно будь-яку запропоновану йому приманку. Саме такий період прийнято називати піком активності підводних мешканців.

Оригінальні балансири можна знайти на сайті https://ukesa.com.ua, вони відносяться до категорії хороших пошукових моделей, яким немає рівних в умовах пошуку риби у незнайомій рибалці водоймі. Крім того, представлена приманка грає важливу роль в умовах постійного піднімання та опускання насадки.

Серед основних переваг відзначають:

  • Можливість швидко пробити шугу в лунці за допомогою балансира, що дозволяє заощадити час на її очищення.
  • Можливість швидко скинути спійману рибу з гачка, не витрачаючи час на її відцеп.

Вибираємо балансир для успішного «полювання»

Існує досить багато різних критеріїв вибору приманок, однак більшість з них відносяться до категорії індивідуальних. Що стосується балансирів, у питанні їх підбору безвідмовно працює одна важлива закономірність: чим більший розмір приманки, тим більше шансів упіймати трофейний екземпляр. Але в такій ситуації є один істотний недолік: у процесі використання балансирів великих габаритів рибалка тим самим повністю відсікає можливість лову хижаків середнього та дрібного розмірів. А саме такі підводні жителі складають основну частину денного клювання.

Різновиди сучасних приманок:

  • балансири зі стабілізаторами, виконаними з міцного пластику;
  • моделі з оперенням на хвості;
  • вироби з силіконового матеріалу.

Найбільш затребуваними та поширеними вважаються перші балансири зі стабілізаторами. Представлені моделі відносяться до класики всіх сучасних риболовецьких приманок і доступні у різних розмірах. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-