Терапевт - перший помічник пацієнта

Терапевт - перший помічник пацієнта

Укрінформ

Проблеми з організмом можуть виникнути в будь-яких ситуаціях. Не кожен знає, що сталося і яке захворювання починає розвиватися. 

У цій ситуації професійну допомогу може надати терапевт, який проведе огляд, порадить здати необхідні аналізи і встановить діагноз.

Іноді точний діагноз не вдається встановити. У цій ситуації терапевт відправляє пацієнта до вузькоспеціалізованого лікаря - гастроентеролога, хірурга, гінеколога, окуліста тощо. Терапевт - це перший помічник пацієнта. Цей лікар допоможе зрозуміти, що відбувається з людиною та її організмом.

Симптоми звернення до терапевта

Будь-яке нездужання - це перша причина звернення до лікаря. Комплексна консультація терапевта в Києві може надаватися в будь-якій ситуації і часто такими ситуаціями є:

  • високий тиск, гіпертонічний криз, болі в серці;
  • болі в животі, гастрит, загострення виразкової хвороби, отруєння;
  • ревматизм, радикуліт, болі в ногах, спині або руках;
  • бронхіт, грип, ГРЗ, пневмонія.

Професійний лікар попередньо формує анамнез, ґрунтуючись на симптомах і скаргах пацієнта. Обов'язково призначає основні клінічні аналізи. Нерідко проводиться повне обстеження з проходженням УЗД і зчитуванням кардіограми.

Після здачі аналізів і появи повної картини щодо захворювання, терапевт або сам починає лікування, або передає пацієнта вузькоспеціалізованому спеціалісту. Успіх і якість лікування залежить тільки від постановки правильного діагнозу.

Захист організму як основа безпеки

Терапевти зобов'язані нести повну відповідальність за стан організму свого пацієнта. Давати рекомендації та консультації з лікування, призначати профілактичні заходи для виключення сезонних або хронічних захворювань.

Якщо є проблеми з пошуком терапевта можна скористатися послугами приватних клінік. Професійні лікарі знають секрети ефективної і правильної діагностики, призначать оптимальні препарати, як для лікування, так і для профілактики.

Багато що залежить і від самого пацієнта. Він повинен дотримуватися дієти, пам'ятати про рекомендації лікарів, а також берегти себе в зимовий період. Все це дозволить зберегти здоров'я і виключити будь-які непередбачені захворювання.

Фото: rakhivnews.in.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-