Оформлення ландшафтного дизайну за допомогою декоративних рослин

Оформлення ландшафтного дизайну за допомогою декоративних рослин

75
Ukrinform

Яким би красивим не був приватний будинок або підприємство, дуже важливо і те, як виглядає навколишня територія. Складно уявити собі презентабельний офіс або бізнес-центр, який буде оточений запущеним полем з бур'янами і смітники. Всі розуміють, що вид ландшафту - це гранично важливе питання, яким просто зобов'язані перейматися як індивідуальні особи, так і представники промислових об'єктів, соціальних і навчальних закладів тощо.

Від того, наскільки красиво виглядає територія біля будівлі, залежить і те, як будуть дивитися на сам заклад і його співробітників або мешканці. Також це питання і загального благоустрою міста або окремого району, тому ігнорувати його строго не рекомендується. Якщо ж ви будете чекати, поки добра влада сама візьмуть проблему оформлення території в свої руки, то чекати доведеться дуже довго, можливо нескінченно довго.

Сьогодні зробити територію біля будинку красивою і доглянутою вже далеко не так складно і дорого, як це було ще якихось 15-20 років тому. Маса садівничих сайтів, типу https://plants-club.ua/, пропонують величезний вибір декоративних рослин, за допомогою яких можна перетворити будь-який клаптик землі в справжній витвір мистецтва. Всілякі рослини і садовий інвентар з будь-якого подібного інтернет магазину здатні дати людям можливість швидко перетворити територію біля свого будинку чи робочого місця в дуже красиву клумбу або навіть парк.

Яким рослинам віддати перевагу

У ландшафтному дизайні використовується величезний перелік рослин, кожне з яких має не меншу кількість різноманітних сортів і видів. Але не можна допускати хаосу на ділянці і засаджувати його випадковим набором всіляких рослин. Дуже важливо чітко розуміти, який результат хотілося б побачити, і діяти відповідно до обраної стратегії. Можливість знайти підходящі варіанти зараз нескладно як самостійно, благо інтернет це дозволяє, так і за допомогою професійних дизайнерів і художників.

Які рослини найчастіше використовуються в ландшафтному дизайні? Ось основні різновиди:

  • Хвойні породи. Це дуже привабливі рослин, які відрізняються тим, що здатні зберігати чудовий вид в будь-який час року, не піддаються небезпечним хворобам, не бояться навіть істотних перепадів температури і виглядають дуже благородно в будь-якому оточенні. Якщо ви подивитеся на будь-яку ялинку в міському парку, або під офісом великої компанії, то і там і там вона буде виглядати відмінно і до місця. Існує безліч хвойних порід рослин, тому можна вибирати з великого асортименту і нічим не обмежувати свою фантазію. Наприклад, все більшою популярністю користується ялівець, дізнатися докладніше про який можна тут https://plants-club.ua/ru/juniperus-yalivets;

  • Чагарники. Ще один великий клас рослин, без яких важко уявити собі хоч один гідно оформлений ландшафт. Найбільш популярними представниками цього класу виступають троянди, бузок, ліани, жасмин і багато інших. Кожне з цих рослин здатне перетворити ділянку і зробити її набагато більш привабливою і оригінальною;

  • Ампельні та декоративно-квітучі рослини також використовуються дуже широко для прикраси і облагороджування территорий. З їх допомогою можна грамотно оформляти як саму землю і клумби, так і будь-які елементи і фасади будівель, арки і дверні прорізи, а також багато іншого.

Вибір рослин, наприклад, в магазині Плантс клуб, просто величезний, тому навіть найоригінальніший дизайнер зможе перетворити звичайний клаптик землі в квітучу і пахучу територію, на якій буде приємно відпочити від метушні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-