Як взяти безвідсотковий кредит на карту під 0%

Як взяти безвідсотковий кредит на карту під 0%

PR
Укрінформ

Сьогодні отримати мікропозику під 0% можна дуже легко і це дуже поширена процедура у МФО, так що оформляйте кредит на карту під 0 відсотків в Сreditik і отримаєте можливість самостійно оцінити всі переваги пропозиції.

Чому організації видають кредит під 0 відсотків

МФО сьогодні дуже популярні серед користувачів інтернету, а значить кожне з них зацікавлене в збільшенні клієнтської бази. Одним з найефективніших засобів це зробити є пропозиція першого кредиту під 0%.

На що звернути увагу при оформленні кредиту під 0%

Кредити під 0% видаються на певних умовах і на строк, що не перевищує термін дії договору. Потенційні клієнти МФО можуть зіткнутися з такими нюансами:

  • Зменшена сума схвалення заявки. Це стандартна процедура, адже благонадійність позичальника і його кредитоспроможність визначається в автоматичному режимі, після чого система автоматично визначає розмір позики, що видається клієнту. Деякі МФО видають своїм клієнтам заявлену суму лише в рідкісних випадках, а в інших під 0% виділяється половина від заявленої суми.

  • Різниця між терміном оформлення позики і терміном позики, що видається вперше під 0%. Наприклад, МФО видає перший кредит на умовах його повного погашення за 3 дні для нових клієнтів під 0%. Якщо клієнт хоче оформити позику в перший раз і на ту ж суму, але з великим терміном, то процентна ставка для нього вже буде розраховуватися окремо. Природно, що на цих умовах не надто акцентується увага, але при цьому є можливість перевірити їх через калькулятор на сайті. Для цього потрібно вибрати максимальний термін позики 30 днів і подивитися на підсумкову ціну до оплати.

  • Термін використання позики під 0% не перевищує зазначеного в договорі. Якщо потрібно буде укладати договір на пролонгацію, то вона буде йти за стандартною відсотковою ставкою.

Cума

Суми, які видають різні МФО, знаходяться в межах від 1 000 грн до 4 000 грн. При цьому природно, що варто враховувати схвалювані суми у даного конкретного МФО, а також той факт, що займ під 0 відсотків видають на різні потреби і з урахуванням всіх даних, заповнених користувачем, так що фактична сума може відрізнятися від запитаної.

Варто розуміти, що компанії видають невеликі суми при першому зверненні клієнтів за такими двома причинами:

  • такий онлайн кредит не приносить їм реального доходу, а тільки допомагає напрацьовувати клієнтську базу, так що для них це операція, яка є внеском в збільшенні кількості клієнтів;

  • для компанії видача коштів новим клієнтам завжди ризик, адже є можливість нарватися на несумлінного клієнта, який відмовиться повертати кошти, що спричинить за собою неприємні наслідки.

Термін

Компанії МФО видають своїм клієнтам гроші до зарплати або на термінові потреби, тому перший займ може становити від 3 днів під 0% до 30 днів на тих же умовах. Цю інформацію дуже просто перевірити прямо на кредитному калькуляторі, який є на сайті.

Виходити за рамки цього терміну абсолютно небажано, адже саме цей термін визначає можливість отримання коштів на пільгових умовах. Далі є 2 варіанти розвитку подій:

  • клієнт робить пролонгацію, і договір укладається вже на нових умовах, так що більшість компаній переводять клієнта на виплату за стандартними відсоткам;

  • клієнт допускає прострочення, і крім автоматичного перекладу на стандартні умови кредитування йому нараховується пеня в розмірі до 3,5% в день, в залежності від того, що передбачає компанія в разі прострочення.

0.01% процентна ставка

Більшість компаній пропонують ставку саме 0,01%. Це говорить про те, що такі компанії працюють легально і за договором, що передбачає можливість відстояти свої інтереси в разі їх порушення. Процентна ставка 0,01% є такою тому, що якщо на тіло кредиту не нараховуються відсотки, то це вже не кредит і не займ, так що компанії змушені нараховувати хоча б мінімальний відсоток за користування.

Що буде якщо не виплачувати мікропозику

Для початку співробітники компанії, у якої був узятий займ, передзвонюють клієнтові щоб дізнатися про причини того, що сталося і нагадати йому про санкції. Якщо він не йде на контакт і відмовляється повертати кошти протягом 2 або більше місяців, то його справа передається до суду або колекторам. Інформація про простроченнях, до слова, відразу потрапляє в УБКІ, що істотно зменшує шанси на отримання кредиту в банку в подальшому.

Стаття представлена сервісом онлайн позик без відмови - creditik.com.ua.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-