Збірка та монтаж електрощитового обладнання - 13.03.2018 17:05 — Новини Укрінформ
Збірка та монтаж електрощитового обладнання

Збірка та монтаж електрощитового обладнання

588
Ukrinform

Збірка та монтаж електрощитового обладнання являють собою цілий комплекс робіт, для виконання яких необхідна високоякісна електротехнічна апаратура, а також праця кваліфікованих досвідчених електромонтажників.

Монтаж електрощита

Електрощит конструктивно являє собою спеціальну шафу з різними роз'ємами і додатковими секціями, в яких розміщується та чи інша електроапаратура і трансформатор струму. У разі необхідності обладнання можна комбінувати, створивши єдину конструкцію.                 

Здійснювати збірку електрощитового обладнання можуть тільки професійні електромонтажники, що володіють відповідними посвідченнями.

Фахівці Voltline — це досвідчені електромонтажники, що регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Вони займаються складанням найрізноманітніших типів електрощитового обладнання. До найпопулярніших відносять:

  • електрощит-ПКУ;
  • розподільний щит;
  • система освітлення (забезпечує захист електромережі від замикання і перевантажень);
  • система АВР (забезпечує під'єднання до резервного джерела живлення при виникненні неполадок в мережі);
  • автоматика щитка (для управління різними механізмами: насосами, клапанами і т. д.);
  • система управління (гарантує безперебійну подачу електроенергії на приймач і надійний захист від замикань).

Компанія Voltline є офіційним дистриб'ютором високоякісної електротехнічної продукції торгової марки АВВ. Це дозволяє з легкістю справлятися зі зборкою та монтажем електрощитків різного призначення, починаючи від низьковольтних відносно простих моделей і закінчуючи конструктивно складними розподільними електрошафами, розрахованими на високу та середню напругу.

Переваги професійної збірки та монтажу електрощитів

Замовляючи електрощитове обладнання у професіоналів, можна не турбуватися про його функціональність, надійність та післягарантійне обслуговування, адже при його розробці використовуються високоякісні комплектуючі.

Компанія Voltline пропонує як уже готові рішення, готові до монтажу й використання, так і розробку варіантів за індивідуальними проектами. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант в залежності від специфіки підприємства.

Замовити розробку проекту по електрощитовому обладнанню можна на сайті Voltline https://voltline.ua/schitovoe_oborudovanie.html.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>