Затіяли ремонт у ванній кімнаті, але хочете заощадити?

Затіяли ремонт у ванній кімнаті, але хочете заощадити?

1096
Укрінформ

Тоді не викидайте стару ванну, навіть якщо вам здається, що їй вже нічого не допоможе. Для початку візуально оціните її стан. Іржа, мережа з тріщин і відколи — ще не привід позбуватися надійної сантехніки.

Допомагає усунути ці дефекти vanna-servis.com.ua реставрація ванн. Дніпро, Житомир, Вінниця, Полтава, Запоріжжя, Київ, Кіровоград, Луцьк, Миколаїв, Львів, Одеса, Суми, Рівне, Харків, Херсон, Чернігів, Хмельницький — ось список міст, в яких ви можете звернутися до наших досвідченим фахівцям. На сьогодні ми пропонуємо вам три способи, за допомогою яких проводиться відновлення ванн.

Перший і найдешевший — емалювання ванн. Для цього використовується німецька емаль «Permakor». Це акрил-поліуретанове покриття відмінно підходить для реставрації чавунних ванн і сталевих. Воно добре переносить різкі перепади температур, відрізняється підвищеною стійкістю до дії води і пари.

Покрити ванну емаллю «Permakor» — значить захистити виріб від корозії, механічних пошкоджень і впливу кислот. Так що догляд за сантехнікою згодом не складе труднощів. Виробники обіцяють, що колір і глянець збережуться як мінімум на п'ять років.

Багато хто віддає перевагу відновленню емалі ванни рідким акрилом. Розроблений спеціально для цієї мети, матеріал відрізняється всіма перевагами акрилової сантехніки: міцністю, легкістю, пластичністю, термостійкістю і теплоємністю, довговічністю. Рідким акрилом легко виконується реставрація чавунної ванни, так як матеріал еластичний і після наливу рівномірно стікає по поверхні, утворюючи однорідний шар. Наливна ванна виходить гладенькою, і цей результат буде радувати око ще довгі роки.

Реставрація ванни може бути проведена й за допомогою акрилового вкладиша. Це найдорожчий метод, так як для його реалізації необхідно придбати більш тонку копію ванни. Акрилова вставка встановлюється всередину виробу на монтажну піну. Ви отримуєте оновлену сантехніку, яка нічим не поступається новій акриловій ванні, до того ж на вічному чавунному каркасі.

Після того, як ви визначитеся з відповідним методом, можна підрахувати, скільки буде коштувати реставрація ванн. Ціна багато в чому залежить від якості використовуваних матеріалів. Іноді під час ремонту потрібно провести додаткові роботи, наприклад встановити новий сифон або демонтувати плитку навколо ванни. Все це впливає на загальну вартість.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-