В Угорщині успішно презентували міжнародний проект «Дитячий футбол миру»

В Угорщині успішно презентували міжнародний проект «Дитячий футбол миру»

Укрінформ

З 1 по 4 грудня в Угорщині проходила презентація міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру», організатором якого виступає громадська спілка «Промінь Україна». Презентувати проект приїхали діти із зони АТО, які напередодні стали переможцями всеукраїнського турніру з футболу на «Кубок Промінь Україна» та завоювали путівку в одну з країн Європи.

До складу української делегації увійшли також координатор проекту Ганна Крисюк, партнер проекту,  генеральний директор «Тін Імпекс» Аліна Скоморохова, голова ГО «Жіноча рада Донбасу» Ольга Сидоренко та заступник головного лікаря Волноваської лікарні №1 Анжела Кучерова. Очолив українську делегацію народний депутат України Дмитро Лубінець.

Протягом двох днів команда українських дітей, серед яких і хлопчики, і дівчатка, взяла участь у двох товариських турнірах з футболу за мир в Україні та світі, що проходили в Дебрецені та Будапешті. Велике бажання та воля до перемоги українських чемпіонів не залишили жодних шансів угорським ровесникам – команда з Волновахи двічі святкувала перемогу. Насназі до перемог посприяла і новенька синьо-жовта футбольна форма, яку діти отримали в подарунок від спортивного партнера проекту компанії Legea Ukraine.

«Поїздка в Угорщину з нашими дорогими дітьми, чемпіонами з Волновахи завершилась подвійною перемогою – ми здобули першу мирну для України і нашого проекту перемогу в Угорщині, - ділиться враження координатор проекту Ганна Крисюк, - Дуже пишаємось нашими дітками і дякуємо в першу чергу їм за старання, витривалість, підтримку один одного, слухняність і дуже позитивну презентацію України. Також дякую батькам дітей та нашим дорогим організаторам проекту –  засновнику ГС «Промінь Україна» Дмитру Банаху та народному депутату України Дмитру Лубінцю».

В рамках програми перебування також відбулась офіційна презентація проекту «Дитячий футбол миру» в Посольстві України в Угорщині, де українських дітей тепло зустріли працівники посольства та пані Посол Любов Непоп. Діти із запалом розповідали про себе та радо ділились враженнями від перебування в Угорщині. А опісля презентації всі активно долучились до тематичного флеш-мобу з нагоди чергової річниці Будапештського меморандуму.

Загалом програма перебування української делегації в Угорщині стала надзвичайно насиченою. Діти мали можливість презентувати проекти миру в українській громаді Угорщини, офіційно відкрили фотовиставку «Життя на Донбасі очима дітей», долучитись до флеш-мобу на підтримку наших захисників України, презентували дитячу газетку «Промінець», дегустували угорську кухню, відвідали різдвяний ярмарок, взяли участь у конференції з нагоди 100-річчя дипломатичної служби України, презентували дитячі роботи відкриття у Волновасі угорського майданчику, зустрілись і навіть поспівали з представником Угорщини на пісенному конкурсі Євробачення-2017 Йоці Папаї та з захопленням відвідали Угорський парламент.

Організатори проекту висловлюють щирі слова вдячності співорганізаторам проекту –  Надзвичайному і Повноважному Послу України в Угорщині Любові Непоп, співзасновнику БФ «Життя без страху» Золтану Хорвату, керівнику економічного відділу Посольства України в Угорщині Сергію Александровичу, а також партнерам проекту – генеральному директору «Тін Імпекс» Аліні Скомороховій, речниці української громади в Угорському парламенті Ярославі Хортяні, меріям міст Дебрецен та 16 району Будапешту, генеральному консулу Угорщини в Ужгороді Йожефу Бачкаі та його помічниці Тімеї Тімко, президенту Державного Самоврядування Українців в Угорщині Юрію Кравченку, президенту «Української асоціації розвитку дитячого і юнацького футболу» Володимиру Василенку та компанії LEGEA Ukraine, а також всім іншим, за чиєї підтримки відбувається міжнародний проект.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-