Компанія «Дім Тепла» інформує про збільшення асортименту камінів і топок

Компанія «Дім Тепла» інформує про збільшення асортименту камінів і топок

479
Ukrinform

Салон-магазин «Дім Тепла» представляє широкий асортимент товарів на будь-який смак.

 До вашої уваги, в салоні-магазині «Дім Тепла» представлені товари і матеріали тільки найвищої якості та іменитих брендів у широкому асортименті та на будь-який смак. У нас ви знайдете камін економ класу, так і твори камінного і банного мистецтва для найвимогливіших замовників.

 Наша кампанія допоможе вам спроектувати і розрахувати димохідні системи і системи вентиляції будь-якої складності, а також здійснити підключення до газових, твердопаливних, пелетних котлів і камінів. Залежно від побажання замовника, димохідна система може виконуватися з нержавіючих труб, одиночних або сендвіч елементів, або на основі керамічних димоходів німецької компанії Schiedel.

Команда професіоналів компанії «Дім Тепла» проведе розрахунок тепловтрат приміщення і грамотно виконає підбір і монтаж димоходу, котельного та опалювального обладнання, теплих підлог, установку радіаторів опалення та систем контролю подачі тепла з урахуванням ваших побажань і сучасних вимог по теплозбереженню.

 Монтаж камінів з водяною сорочкою, обв'язка у систему радіаторів як індивідуально з каміном, так і паралельно з газовим або електрокотлами;

 Монтаж димоходів різних конфігурацій і складності; проектування і монтаж систем опалення; комплектація і монтаж лазень і саун «під ключ».

Якщо в квартирі мало місця, а мрія про камін не дає спокою, то її легко здійснити за допомогою електричного каміна.За фактом пристрій є електричним пальником, який візуально імітує камін. Виробники представили широкий асортимент моделей з візуалізацією реального полум'я, масою аксесуарів і всіляких параметрів. Але щоб здійснити вибір, вкрай важливо детально ознайомитися з особливостями електричних камінів, їх сильними сторонами і мінусами.

 При виконанні комплексу послуг обладнання, матеріалів, монтажу — діє система знижок і бонусів, як на обладнання, так і на будівельні і монтажні роботи. Втілимо в реальність вашу найнеймовірнішу і не просту ідею оформлення каміна. Для вас працюють найкращі майстри України.

 Мережа салонів-магазинів камінів «Дім Тепла»

м. Київ, вул. Велика Окружна, 2

Тел.:  (044) 228 45 31

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>