В рамках Року Японії МІП виготовило дитячу книгу «Україна в дзеркалі Японії»

В рамках Року Японії МІП виготовило дитячу книгу «Україна в дзеркалі Японії»

Укрінформ

На замовлення Міністерства інформаційної політики України харківська художниця Maria Ruban (Mariczka Ruban) створила серію малюнків для дітей, в яких порівняла традиційні символи Японії та України. 

Цей проект має назву «Україна в дзеркалі Японії». «Ідея була в тому, щоб зобразити символічні об’єкти, які є архетиповими для українського народу та порівняти їх з аналогічними японськими, щоб зацікавити як дитину так і дорослих, які будуть читати її дітям, - пояснює Марія Рубан. - Так, з одного боку сторінки, у нас, зображений, наприклад, самурай, а з іншого, - козак; японський храм - українська церква; суп місо - борщ, сакура – соняшник тощо. Малюнки намальовані аквареллю. Між іншим, стиль акварельного малюнку традиційно властивий японській художній школі». 

Координатор року Японії від Міністерства Maryna Sobotyuk: «Ця дитяча книга – це ще один задум МІП, аби наблизити українців і японців одне до одного через графічні сприйняття. Сподіваємося, що це буде хороший сувенір на згадку про Україну для тих японців, які взаємодіють з Україною, як у нас в країні, так і в Японії». 

Нагадаємо, цей поліграфічний продукт МІП замовило накладом в 1 тис. екземплярів та розповсюджуватиме його серед українських та японських дітей.

16 грудня о 14:-00 (субота) у Мистецькому арсеналі, ( вул. Лаврська, 10-12.) відбудеться презентація дитячої книги «Україна в дзеркалі Японії»

Ми також розробили кавери для сторінок Фейсбуку – кожен може скачати і виставити їх в себе. Посилання: https://we.tl/NCFWuV0M0e

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: : goo.gl/qUKsD3

реєстрація для ЗМІ до 17:00 15 грудня за адресою garnets@artarsenal.gov.ua

Під час презентації відбудеться майстер-клас від художниці для діток – японців та українців. Запрошуємо всіх відвідати наш захід та провести вихідний в душевній компанії, пізнаючи спільні риси наших культур. До участі в презентації запрошено перших осіб з державних установ, які супроводжують рік Японії в Україні з дітками, а також з Посольства Японії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-