Різновиди пристроїв для очищення води

Різновиди пристроїв для очищення води

1049
Ukrinform

Як для будинку, так і для промислових підприємств пропонується велика кількість пристроїв, головною функцією яких є очищення води. Розібратися в такому різноманітті досить складно.

Однак якщо розібратися з тим, яким буває фільтр для води у всіх своїх різновидах, вибір спроститься.

Основні види і особливості

  • Фільтри зворотного осмосу

Технологія пристроїв дозволяє їх використовувати як в домашніх умовах, так і на промислових підприємствах. Відрізняються якісним і глибоким очищенням. Завдяки цьому їх також застосовують у фармацевтиці, медицині, електроніці.

  • Проточні

Представляють собою систему, яка традиційно встановлюється під раковину або ж у безпосередній близькості до неї. Для виведення очищеної води монтується окремий кран.

  • Глечики

Один із найбільш популярних і доступних варіантів. Простий у використанні і являє собою глечик, в якому в якості очисного елемента розташовується вугільний картридж.

  • Комплексне очищення

Використовується для усунення таких забруднювачів, як залізо, механічні домішки, органічні сполуки, солі. На виході — не тільки чиста, але і приємна за смаковими характеристиками вода.

  • Механічні

Цей пристрій має ще одну назву — фільтр грубого очищення. Його основне завдання полягає у видаленні піску, іржі, зважених часток. Це дозволить збільшити термін служби побутової техніки, систему подачі води.

  • Фільтри-пом'якшувачі

Використовуються в тому випадку, якщо необхідно знизити жорсткість, яка часто завищена в міській системі водопостачання.

  • Фільтри для видалення заліза

Дозволяють привести в норму вміст заліза в питній воді. Фільтри можна монтувати як у квартирах, так і в приватних будинках.

  • Вугільні

Універсальний варіант, який може впоратися з великим списком забруднень, в числі яких іржа, бруд, органіка, неприємний смак і запах.

  • Фільтри від накипу

Використовуються для захисту побутової техніки від накипу.

  • Ультрафіолетові знезаражувачі

У такому типі пристроїв використовується ультрафіолетове випромінювання, яке прибере з води хвороботворних бактерій і мікробів, стабілізує її та зробить більш смачною.

Фільтри для води — обов'язкові пристрої для тих, хто хоче отримувати очищену і корисну воду, а також продовжити термін служби побутових приладів. Щоб вибрати оптимальний, необхідно визначитися, де він буде використовуватися, чи буде це мобільний «глечик» або комплексна система очищення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>