Мальта пом'якшила вимоги до заявників на отримання ПМП за інвестиції

Мальта пом'якшила вимоги до заявників на отримання ПМП за інвестиції

775
Ukrinform

З липня 2017 року українські інвестори зможуть отримувати мальтійський ПМП за спрощеною схемою. Детально про те, що саме змінилося в Законі Мальти про імміграцію, розповідає Олена Руда — директор з розвитку компанії «Імігрант Інвест», ліцензованого представника мальтійської програми.

Нова мальтійська інвестиційна програма не має аналогів у Європі. Острівна держава пропонує інвесторам та їхнім родинам ПМП без необхідності проживання на Мальті та іспитів на знання мальтійської мови. Єдина умова для інвестора — придбання державних облігацій на Мальті на суму від 250 тисяч євро.

Зміни в законі Мальти про імміграцію вступили в чинність 4 липня 2017 року. І вони надають українцям такі послаблення і бонуси:

  1. Прискорений розгляд заявок інвесторів на отримання ПМП на Мальті за рахунок створення окремого агентства Malta Residence and Visa Agency.
  2. Подача заяви подешевшала і тепер коштує 5000 євро (раніше 5500). Повна сума внеску, що не повертається, за послуги агентства залишилася колишньою — 30 тисяч євро.
  3. Вперше інвестор може на будь-якому етапі розгляду заявки включити в свою програму й інших родичів, крім чоловіка (дружини) та дітей. Це можуть бути батьки, прабатьки, зять і невістка заявника. За всіх, крім неповнолітніх дітей, потрібно внести безповоротні внески в розмірі 5000 євро за людину.
  4. Новонароджені або усиновлені діти заявника включаються в програму автоматично, навіть якщо схвалення отримано до їх народження.
  5. Дорослі діти заявника (старше 27 років) можуть бути включені в програму, якщо доведена їх матеріальна залежність. Для повнолітніх дітей з інвалідністю скасовано обов'язкове проживання разом з основним заявником.
  6. Скасована обов'язкова довідка про несудимість, видана поліцією Мальти. У переліку документів залишилася довідка з поліції тієї країни (або країн), де заявник або інший учасник програми старше 14 років проживав протягом останніх 10 років.
  7. Ну і найприємніше — тепер для бажаючих отримати ПМЖ Мальти за інвестиції знімаються всі обмеження на перебування. Заявник може взагалі не з'являтися на острові або переїхати туди жити і через 6 років подавати документи на ПМЖ ЄС.

«Імігрант Інвест» рекомендує українським інвесторам Мальту і попереджає: звертайтеся з оформленням заявок тільки до компаній, що діють за ліцензією мальтійського уряду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>