Потрібен фільтр для води у квартирі?

Потрібен фільтр для води у квартирі?

Укрінформ
Якість водопровідної води, особливо в містах, зараз залишає бажати кращого. У складі рідини, що надходить по трубах, присутні шкідливі для здоров'я речовини. 

Багато хто воліє купувати питну воду в магазинах, але це часто сильно б'є по сімейному бюджету. Вода потрібна постійно, і купуючи кожен день навіть по одній великій пляшці, ми залишаємо в магазинах пристойні суми. А якщо придбати, наприклад, фільтр для води Аквафор, можна серйозно скоротити свої витрати.

Чому потрібно фільтрувати?

Далеко не завжди вода надходить у квартири з артезіанської свердловини, найчастіше її закачують в труби з річки (водосховища). Тому для пиття така рідина не підходить, її потрібно очистити від великих частинок і від можливих хвороботворних мікробів. Для цього застосовують хлорування, але в підсумку використовувати воду навіть для приготування їжі стає небезпечно. Крім того, у складі води можуть бути присутні й інші речовини, які корисними для людини назвати не вийде.

Виходів два: або купувати питну воду в магазині, або вибрати відповідний фільтр грубої очистки. Зрозуміло, що другий варіант зручніше і вигідніше.

Що потрібно враховувати, вибираючи відповідний фільтр:

  • потреби сім'ї;
  • особливість води;
  • тип пристрою.

Глечик для очистки

Найбільш бюджетними пристроями є фільтри-глечики, які у великому асортименті можна знайти на сайті Filter.ua. Вартість їх невелика, а придбати змінний картридж не буде великою складністю. Однак необхідно врахувати, що міняти картриджі потрібно кожен місяць, так і якість питної води дещо поступається рідині, що очищена фільтром зворотного осмосу. Більше того, існують різні види забруднень, тому підбирати картриджі потрібно враховуючи цей критерій.

До дорожчих варіантів можна віднести спеціальні насадки, які фільтрують воду прямо з-під крана. Якість їх роботи не набагато краща, ніж у глечиків, але немає необхідності кожного місяця купувати нові картриджі. Їх вистачає на три місяці.

Проточні варіанти

Цей вид фільтрів до бюджетних віднести не вийде. Вартість їх досить висока, а крім того, потрібно монтаж в систему водопостачання. Однак якість води виходить висока. В комплект пристрою входять кілька картриджів, які ефективно видаляють найбільш поширені види забруднень. Для його роботи не потрібно високого тиску у водопроводі та частої заміни витратних матеріалів.

Домашнє очищення води — необхідна процедура, яка дозволить позбутися шкідливих для здоров'я елементів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-