Відбір міста-господаря Євробачення 2017. Інфографіка

Відбір міста-господаря Євробачення 2017. Інфографіка

Укрінформ

Відбір українського міста й арени, що прийматимуть Євробачення-2017 розпочато! Як повідомляють у прес-службі UА:Першого, цей відбір проводиться з метою визначити найкращу заявку міста, що має бажання, а також інфраструктуру, потужності провести Євробачення-2017 та зможе забезпечити суттєвий фінансовий внесок міста в організацію події.

Відтак Укрінформ підготував інфографіку про особливості відбору міста, що прийматиме Євробачення-2017.

Тривалість та етапи відбору

Триватиме відбір із 24 червня до 1 серпня включно і складатиметься з чотирьох етапів. Перший - до 8 липня - відведено на  підготовку заявок містами-претендентами. За вказаний термін - але не пізніше 18:00 8 липня - міста-претенденти мають надіслати заповнені заявки та всі додатки до неї. Другий етап - до 15 липня, під час якого робоча група НТКУ як мовника-організатора та делеговані представники оргкомітету здійснять попередній аналіз заявок. Під час третього етапу - з 18 по 22 липня - відбудеться представлення заявок містами-претендентами на засіданні оргкомітету, після чого він оголосить попередні результати - назви двох міст-кандидатів. Фінальний етап відбору триватиме з 22 липня по 1 серпня й полягатиме в проведенні інспекції міст-фіналістів за участю представників Європейської мовної спілки та членів оргкомітету з метою ознайомлення з інфраструктурою міст та особливостями реалізації заявок.

За можливість проведення Євробачення-2017 між собою змагатимуться: Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків. 

Критерії відбору та визначення міста-господаря

Щодо критеріїв відбору, то на другому етапі перевагу отримають міста-кандидати, заявки яких матимуть найкращі технічні та якісні характеристики стосовно арени, офіційних готелів для проживання, сучасної транспортної інфраструктури, що включає не тільки якісне транспортне сполучення в межах міста, а й наявність міжнародного транспортного аеропорту та відмінного сполучення між ним та містом.

Низка вимог є й до арени Євробачення-2017, де відбудуться півфінали й фінал конкурсу, проходитимуть репетиції виступів усіх учасників. Це має бути крите приміщення, яке могло би вмістити не менше 7 тисяч глядачів, а бажано - до 10 тисяч.

Також міста-претенденти у співпраці з державними органами України обов'язково мають гарантувати безпеку учасникам, членам делегацій та гостям "Євробачення-2017" у повній відповідності до вимог ЄМС і протягом усього періоду конкурсу, включаючи всі супровідні офіційні заходи.

Для роботи представників ЗМІ у місті проведення конкурсу має функціонувати міжнародний прес-центр із можливістю роботи там не менше, ніж 1550 журналістів. А розташовуватися він має неподалік від арени або у її приміщенні.

Окрім цього міста мають подати пропозиції щодо локацій проведення вітального прийому міста-господаря для всіх делегацій мовників-учасників та представників преси й прощальної вечірки після фіналу, яку змогли би відвідати близько 3 тисяч осіб.

Міста-претенденти також мають передбачити соціальну програму, яка містила би багатогранний пакет культурно-екскурсійних заходів з усіма ознаками гостинності, оригінальності, культурологічної цінності та ідентичності.

За повідомленнями прес-служби UА:Першого, орієнтовна кількість учасників Євробачення-2017 - від 38 до 43 делегацій. Орієнтовні дати проведення конкурсу: 9 травня - перший півфінал, 11 травня - другий півфінал, 13 травня - фінал. Тижні Євробачення триватимуть із 30 квітня до 14 травня 2017-го.

Підготували: Мирослав Ліскович, Ігор Любшин

З приводу придбання інфографіки звертайтесь за телефоном (044) 279-40-06 або пишіть на market2@ukrinform.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-