Які наслідки має сидіння на незручному офісному кріслі? — Фокстрот

Які наслідки має сидіння на незручному офісному кріслі? — Фокстрот

Укрінформ
Співробітники офісу страждають не лише від розумової перевтоми. Сильна фізична втома — поширений побічний ефект сидячого способу життя. Причина втоми — постійне статичне напруження м'язів, що прагнуть зберегти вертикальне положення хребта.

Результат подібних навантажень проявляється у вигляді серйозних захворювань спини: радикуліту, остеохондрозу, сколіозу і навіть міжхребцевої грижі. Знизити негативні наслідки сидячої роботи допоможуть правильно підібрані офісні крісла.

Важливість відповідності вимогам ергономіки

Оптимальна конструкція офісного крісла докладно описана в вимогах і рекомендаціях СанПіН. Виробники OFFICE4YOU, SPECIAL4YOU і «Примтекс плюс» враховують ці вимоги, пропонуючи власні рішення — від бюджетних до елітних. Порівняйте переваги ергономічних меблів на сайті інтернет-магазину «Фокстрот» http://www.foxtrot.com.ua.

Вимога 1. Крісло має підтримувати природне положення тіла

Рішення: зручна спинка повторює вигини хребта, відхиляючись при незначному тиску спини. Кут нахилу змінюється автоматично під дією ваги тулуба завдяки використанню різних механізмів гойдання — синхронного (сидіння і спинка відхиляються одночасно) або пружинного (відхиляється тільки спинка).

Результат: при відхиленні розвантажуються усі відділи хребта, знижується тиск на органи.

Вимога 2. Крісло має забезпечувати можливість рухатися

Рішення: опора, що обертається, і ролики дозволяють проводити невеликі «фізхвилинки», що допомагають зміцнити хребет і поліпшити кровообіг.

Результат: обертання на місці і переміщення на кріслі за допомогою роликів — корисні сидячі вправи, які сприятливо впливають на м'язи ніг і попереку.

Вимога 3 . Поверхня крісла повинна бути неслизькою та напівм'якою

Рішення: практичне та зручне офісне крісло має оббивку з мікрофібри або еластичною синтетичної тканини, яка має дихаючі властивості. В якості наповнювача використовується формований пінополіуретан з анатомічним профілем.

Результат: напівм'який поліуретан підлаштовується під анатомічні вигини, забезпечуючи максимальний комфорт в будь-якому положенні.

Вимога 4. Крісло має підлаштовуватися під користувача

Рішення: газліфт забезпечує комфортне регулювання сидіння по висоті.

Результат: користувач приймає правильне положення — коліна знаходяться трохи нижче рівня стегон, стопи щільно стоять на підлозі.

У вимогах СанПіН вказуються і оптимальні параметри конструкції стільця:

сидіння — ширина і глибина не менше 40 см, передній край закруглений, кут нахилу — до 15 градусів вперед і до 5 градусів назад ;

спинка — ширина не менше 38 см, висота не менше 30 см, радіус кривизни — до 40 см, кут нахилу — до 30 градусів;

підлокітники — довжина від 25 см, ширина 5-7 см, відстань між підлокітниками — не менше 50 см .

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-