Патентне агентство «PROFITMARK» запустило сервіс по перевірці та реєстрації торгових марок online

734
Ukrinform
На початку лютого 2016 року патентне бюро «Профітмарк», що займається реєстрацією торгових марок, патентуванням винаходів і реєстрацією авторських прав, заявило про вихід у світ нового релізу свого сайту з унікальними для ринку можливостями.

В Profitmark вирішили значно спростити роботу з подачею заявок на реєстрацію торгових марок та інших об'єктів інтелектуальної власності. Це дозволить клієнтам компанії за лічені хвилини оформити замовлення на сайті без допомоги фахівців. Також сервіс дозволяє в режимі реального часу перевірити торговельну марку.

«Сьогодні вже ніхто не хоче їхати в офіс і замовляти ті чи інші послуги. Онлайн-торгівля і весь сектор e-commerce поступово завойовують ринок, і навіть такі послуги як реєстрація торгової марки, які раніше, здавалося, неможливо було замовити на сайті, переходять в режим online. Ми вирішили йти в ногу з часом і реалізували наш проект, — говорить патентний повірений Максим Ястреб. — Ми впевнені, що таке нововведення на ринку підвищить лояльність до нашої компанії і зробить роботу з клієнтами набагато зручнішою. Більш того, сервіс відкритий для всіх бажаючих. Вам не потрібно бути нашим клієнтом, щоб перевірити торговельну марку online — просто заходьте і робіть це!».

На даний момент доступна база вже зареєстрованих торгових марок, вона не містить заявки, подані на реєстрацію. Для отримання повної інформації все ж доведеться замовити повний пошук, що також можна зробити на сайті, не виходячи з дому чи офісу.

Довідка про «PROFITMARK»:

Патентне агентство Профітмарк працює на ринку реєстрації прав інтелектуальної власності понад 10 років. Максим Ястреб — офіційно атестований Державною службою інтелектуальної власності патентний повірений. За роки роботи компанія зареєструвала більше 1000 торгових марок, серед яких є відомі бренди: Prom.UA, 24NonStop, Двери Белоруссии, БКК, Київ Хліб та інші.

Контакти:

Патентний повірений — Максим Яструб

м. Київ, Полковника Шутова 9а, офіс 412

+38 (044) 362-71-86

zayavka@profitmark.ua

https://profitmark.ua/

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-