"Атлантична Рада" представила докази присутності військ РФ в Україні

Укрінформ
Експерти міжнародного аналітичного центру "Атлантична Рада" презентували у Києві докази присутності російських військ на тимчасово окупованій території Донбасу.

Більш як півсотні доказів зібрали у збірку з назвою "Ховаються на видноті: війна Путіна в Україні". Як повідомив Радіо Свобода американський фахівець Еліот Хіггінс, при зборі й аналізі інформації використані дані з відкритих джерел.

"Ми використали інформацію з соціальних мереж, які російські солдати використовують доволі активно і фотографують себе на тлі військової техніки з символікою армії Росії. Доволі часто бійці роблять світлини у тих місцях, де вони дислокуються. Також ми звертаємось до супутникових знімків і карт, що містить Google, щоб уточнити місце розташування росіян на Донбасі", – зазначив Хіггінс.

За підрахунком експертів, на території України і вздовж її кордону кількість російських військових зростає і наразі перевищила 50 тисяч осіб.

"Атлантична Рада" також повідомила, що має факти збільшення кількості російських військових на кордонах з державами – членами ЄС і НАТО на Сході Європи.

Сьогодні експерти "Атлантичної ради" презентують дослідження у Верховній Раді України, раніше їх презентували у Вашингтоні.

"Атлантична рада" – міжнародний аналітичний і дослідницький центр зі штаб-квартирою у США. Експерти центру від початку військової агресії Росії збирають докази присутності військ РФ на території України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-