Париж і Берлін готові дати гроші на відновлення Донбасу

Париж і Берлін готові дати гроші на відновлення Донбасу

1732
Ukrinform
Франція та Німеччина висловили готовність виділити кошти і надати технічну допомогу для відновлення банківської системи, житлової інфраструктури, відновлення роботи органів влади в окупованих частинах Донбасу

Про це власному кореспонденту Укрінформу повідомив заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко за результатами засідання «нормандської четвірки» у Парижі.

«Французька та німецька сторони послідовно займають продуктивну і ефективну позицію, вони намагаються знайти загальний знаменник як просунути конкретне питання, у них є конкретні пропозиції. Зокрема, яким чином сприяти соціальним виплатам, відновленню банківської та житлової інфраструктури (на Донбасі - ред.)», - зазначив він.

За словами дипломата, французькі та німецькі партнери висловили готовність «прийти з допомогою, грошима, досвідом, залучити свою банківську систему» для вирішення конкретних проблем і питань у частині окупованих територій сходу України.

«Для цього вони ведуть переговори з українським урядом і дуже гнучко: умовно кажучи, ми отримуємо конкретні пропозиції щодо обсягів коштів на відновлення житлової інфраструктури, фінансування проектів з відновлення роботи органів влади на місцях, проведення виборів тощо», - зазначив Пристайко.

Читайте також: «Нормандська четвірка» погодилася з аргументами Києва - Пристайко

Раніше офіційний представник МЗС Франції Ромен Надаль повідомляв, що Франція спільно з Німеччиною готові забезпечити проведення технічної експертизи щодо відновлення частини банківської системи в районах Донбасу, які постраждали від конфлікту.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-