Президент затвердив зміни в законі

Президент затвердив зміни в законі "Про акціонерні товариства"

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства".

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Документом вносяться зміни до статей 30, 38, 41, 55, якими з 1 січня 2016 року запроваджується єдиний підхід до зниження кворуму для всіх акціонерних товариств, у тому числі тих, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави і де вона є власником 50% і більше простих акцій.

"Цей крок наближає законодавство України до міжнародних стандартів щодо кворуму загальних зборів акціонерних товариств та запроваджує нормальний підхід, коли для прийняття рішення в акціонерному (колективному) підприємстві необхідно 50% голосів акціонерів плюс 1 голос", - йдеться у повідомленні.

Крім того, документом вдосконалюється механізм обрання та діяльності органів акціонерного товариства, забезпечується дієвий механізм виконання рішень товариства щодо виплати дивідендів.

"Запроваджені механізми також сприятимуть додатковим надходженням до Державного бюджету України в результаті підвищення ефективності прийняття та виконання рішень про виплату дивідендів акціонерними товариствами, у статутних капіталах яких є корпоративні права держави. Таким чином Закон сприятиме захисту інтересів держави", - зазначили у прес-службі Глави держави.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-