Європейські лідери підтримали ідею Пан'європейського телеканалу - Порошенко

Європейські лідери підтримали ідею Пан'європейського телеканалу - Порошенко

1554
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко повідомив, що європейські лідери, з якими він зустрічався у Парижі, підтримали ідею України щодо створення пан'європейського російськомовного телеканалу для боротьби з пропагандою Росії.

Він може запрацювати вже у травні, сказав глава Української держави під час зустрічі з українською громадою у Парижі.

"Я мав розмову з більшістю європейських лідерів, щоб ми разом створили панєвропейський російськомовний (теле)канал для того, щоб протистояти російській пропаганді", - сказав український президент.

Читайте також: Порошенко у Парижі мав короткі зустрічі з європейськими лідерами

За його словами, новий телеканал матиме можливість боротися з пропагандою РФ в усій Європі.

"Тут багато російськомовних громадян, це мільйони виборців, які отримують інформацію з джерел, які є неправдиві, є відвертою брехню і Інтернету (для боротьби з пропагандою - ред.) замало", - сказав він.

Порошенко зазначив, що був вражений рівнем підтримки серед європейський лідерів ідеї створення телеканалу.

«Я сподіваюся, що на саміті Східного партнерства у травні місяці цього року ми зможемо зробити так щоб він запрацював», - додав він.

Читайте також: Пан'європейський канал можуть створити вже у травні

Нагадаємо: напередодні президент України Петро Порошенко під час зустрічі з главою МЗС Латвії Едгаром Рінкевичсом заявив, що створення панєвропейського каналу може стати практичним результатом Ризького саміту. На його думку, важливо реалізувати ініціативу низки країн ЄС і України щодо запровадження пан'європейського російськомовного каналу як джерела об'єктивної інформації.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-