Топ-10 британських чоловічих імен

Топ-10 британських чоловічих імен

Укрінформ
Останнім часом у нашій культурі все частіше прослідковується тренд адаптації іноземних імен. Пропонуємо Вам бути в курсі, які чоловічі імена насправді популярні у Великій Британії!

1.Олівер

Вважається, що ім’я Олівер походить з французької мови, де початково воно означало “плантатор оливкових дерев”. Також побутує версія про німецьке походження цього імені, де воно дослівно перекладається як “воїн армії ельфів”. Оскільки ельфи, за міфологією, істори доброзичливі та прихильні, то такими ж якостями наділяли людей на ім’я Олівер.

2.Джордж

Для цього імені в українській мові є зразу декілька замінників - Юрій та Георгій. Джорджам приписують жертвеність та відвагу заради іншої людини.  

3.Гаррі

За однією з версій це ім’я походить від старофранцузького Генріх та початково використовувалось як скорочення цього імені. У різних мовах різниться як значення, так і вимова цього імені - тому це може бути як Харрі чи Херрі, так і Еррі.

4. Джек

Ім’я Джек є символом надійності. Ця людина завжди точно знає, що треба робити у певній ситуації. Джеки користуються авторитетом з юного віку.

5.Джейкоб

Аналогом цього англійського імені в українській вважається Яків, тож походить воно з івриту. Володарі цього імені зазвичай вперті, але розважливі холерики.

6.Ной

З івриту це ім’я перекладається як “граніт”. Чоловіків з таким іменем часто характеризують як романтичних, проте таких які ховають це за ширмою байдужості та стійкості характеру.

7.Чарлі

Це ім’я є аналогом германського Карла, що означає “людина”, “чоловік”. Від цього слова також походить титул “король”.

8.Томас

Ім’я Томас має єврейське походження та початкове значення “близнюк”. Існує версія, що замінник цього імені в українській це Фома.

9.Оскар

У цього імені німецькі коріння, а перекладається воно як “спис бога”, тоді як із скандинавської мови Оскар означає “божественний”. Характерною рисою людей із іменем Оскар вважається непосидючість.

10.Вільям

З німецької це ім’я перекладається як “бажаний”. Чоловіки з таким іменем неодмінно досягають успіху у житті - вони чарівні та добрі, хоча часом і вперті.

Приємного вивчення англійської!

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-