Ремонт укриття в дитячому таборі на Закарпатті - у Шевченківській РДА дали роз'яснення

Ремонт укриття в дитячому таборі на Закарпатті - у Шевченківській РДА дали роз'яснення

Ексклюзив
Укрінформ
Дитячий табір «Зачарована Долина» належить до сфери управління Шевченківського райдержадміністрації, а всі установи, які приймають дітей, мають бути обладнані укриттям.

Про це у коментарі Укрінформу заявив тимчасовий виконувач обов'язків голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Поповцев.

«Дитячий табір «Зачарована Долина», що знаходиться у Закарпатській області, належить територіальній громаді міста Києва і відноситься до сфери управління Шевченківської райдержадміністрації з 1999 року. Він почав приймати дітей з березня 2022 року, коли почалася повномасштабна війна. За цей час в таборі оздоровилися майже півтори тисячі дітей пільгових категорій. Це діти військовослужбовців, внутрішньопереміщені особи, діти з багатодітних родин, діти з неповної сім'ї”, - зазначив Поповцев.

Він нагадав, що згідно з чинним законодавством, всі установи або заклади, які приймають дітей, у тому числі табори, мають бути обладнані укриттям.

Крім того, Поповцев підкреслив, що інформація щодо ремонту в цьому укритті на 14 млн грн не відповідає дійсності. За словами Поповцева, цифра 14 млн грн – це орієнтовна сума, яка була розрахована відповідно до листа Мінрегіону від 17 жовтня 2018 року №7/15.3/10900-18 для визначення вартості ціни проєкту. Він наголосив, що це не вартість самого укриття.

Водночас тимчасовий виконувач обов’язки голови Шевченківської РДА зауважив, що на 2023 рік за поданням депутата Київської міської ради Володимира Бондаренка від фракції "Удар" Шевченківського району була виділена сума у 2 млн грн, яка охоплює проєктувальні роботи і роботи щодо облаштування укриття.

Як повідомляв Укрінформ, депутат Київської міської ради Леонід Ємець повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, що Шевченківська районна державна адміністрація міста Києва фінансує будівництво укриття у селі Осій Закарпатської області. На це збираються виділити 14 млн грн.

За даними Київської прокуратури, із бюджету ще не виділили 14 млн грн на будівництво укриття для дитячого табору «Зачарована долина». Водночас правоохоронці у межах кримінального провадження досліджують закупівлі табору на 7 млн грн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-