Київрада затвердила перелік житла для розміщення переселенців

Київрада затвердила перелік житла для розміщення переселенців

Укрінформ
Київська міська рада затвердила Перелік житлових приміщень фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осі.

Про це повідомляє Департамент будівництва та житлового забезпечення міста Києва, передає Укрінформ.

"Розподіл житлових приміщень фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у столиці, здійснюватиме Департамент будівництва та житлового забезпечення за поданням районних у місті Києві державних адміністрацій, які ведуть облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання. Далі РДА видаватимуть ордери на вселення і повертатимуть Департаменту звільнені квартири для їх подальшого перерозподілу", - йдеться у повідомленні.

Управителем (балансоутримувачем) житлових приміщень цього фонду житла визначено комунальне підприємство з експлуатації і ремонту житлового фонду «Житло-сервіс». Йому доручено укладати договори користування житловими приміщеннями з фонду житла, призначеного для тимчасового проживання ВПО. Підприємство здійснюватиме контроль за його цільовим використанням, утриманням, технічною експлуатації та ремонтом, а також виконанням користувачами умов договорів.

Зазначається, що торік Департамент придбав 113 квартир у межах Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки в частині «Придбання у комунальну власність житла для надання в тимчасове користування, в тому числі внутрішньо переміщеним особам». Це, з окрема, 61 однокімнатна квартира, 49 двокімнатних, 3 трикімнатні.

За даними КМДА, в Києві налічується 3,6 млн мешканців, з них 250 тисяч становлять внутрішньо переміщені особи.

Читайте також: Київрада розірвала договір оренди з посольством рф

Як повідомлялося, Київська ОВА розглядає можливість ремонту гуртожитків, які перебувають у комунальній власності, для більш комфортного проживання внутрішньо переміщених осіб.

Фото: kmr.gov.ua/

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-