«Київ цифровий» вдосконалив налаштування сповіщень про повітряну тривогу

«Київ цифровий» вдосконалив налаштування сповіщень про повітряну тривогу

Укрінформ
В останньому оновленні міського застосунку «Київ Цифровий» удосконалили налаштування сповіщень про повітряну тривогу.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація, передає Укрінформ.

"Відтепер користувачі можуть змінювати гучність звуку, а також додавати сповіщення до списку критичних на IOS або закріплених на Android", - йдеться у повідомленні.

Також для розв'язання проблеми, коли користувачі іноді не отримують сповіщення про тривогу або отримують їх із затримкою через особливості операційних систем iOS та Android, розробники додали можливість увімкнути критичні або закріплені сповіщення.

Критичним сповіщенням на iOS надається найвищий пріоритет у системі та вони надходять зі звуком навіть у беззвучному режимі й у режимі «Не турбувати».

А закріплені сповіщення на Android завжди відображають актуальний статус тривоги «у шторці» повідомлень телефона. Тому користувач отримує сповіщення, навіть коли телефон у режимі енергозбереження.

Читайте також: «Київ Цифровий» інтегрувався з «Дією» - забрати авто зі штрафмайданчика тепер можна швидше

Крім того, команда застосунку «Київ Цифровий» додала технічну можливість налаштувати особливі звуки для сповіщень відбою тривоги. Розробники прислухались до побажання не спантеличувати одним сигналом на всі види сповіщень і вирішили надати користувачам можливість обрати новий заспокійливий звук відбою тривоги.

Віддати свій голос за найбільш заспокійливе оповіщення та запропонувати власне можна за посиланням у Telegram-каналі «Київ Цифровий».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-