Проти домашнього насильства: у Києві встановили мініскульптуру «Дерево допомоги»

Проти домашнього насильства: у Києві встановили мініскульптуру «Дерево допомоги»

Фото
Укрінформ
Із нагоди початку міжнародної кампанії “16 днів проти насильства” у Києві у сквері імені Котляревського встановили мініскульптура “Дерево допомоги”, яке символізує об’єднання зусиль у боротьбі з домашнім насильством.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Під час заходу відбулася презентація скульптури “Дерева допомоги” та її наповнення символічними “долоньками”, які є знаком подяки благодійникам та усім, хто небайдужий та допомагає у розбудові системи надання допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства.

“За два роки роботи щодо протидії та запобігання насильству ми досягли значних зрушень, які вже відзначають міжнародні організації. На сьогодні Київ визнаний Фондом народонаселення як місто, яке найуспішніше в Україні розбудовує систему протидії та запобігання домашньому насильству. Сьогоднішня акція – додаткова можливість звернути увагу на проблему насильства. І сподіваюся, що наша мініскульптура стане символом відновлення людей, які пережили насильство”, – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

“16 днів проти насильства” – міжнародна кампанія, яка щороку проходить із 25 листопада до 10 грудня. Мета акції – привернути увагу громадськості до проблеми насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в суспільстві.

Як повідомляв Укрінформ, 25 листопада у Києві у рамках Всесвітньої акції “16 днів проти насильства” відбулася презентація соціальної кампанії “Річ у тім 2.0”. У межах цього заходу на виставці були представлені 16 предметів, пов'язані з реальними випадками домашнього насильства та онлайн-кампанія щодо цього.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-