Кличко зібрав голів районів та комунальників: одного звільнив

Кличко зібрав голів районів та комунальників: одного звільнив

Укрінформ
Київський міський голова Віталій Кличко зібрав нараду з головами столичних районів, главами керуючих компаній міста та контактного центру 1551 щодо роботи ЖКГ та благоустрою в Києві.

Як передає пресслужба мера, через незадовільну роботу керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Шевченківського району її директора – Дмитра Савченка, сьогодні звільнили, передає Укрінформ.

«Хочу сказати головне: ефективно виконуючи свою роботу, ви забезпечуєте функціонування столиці як єдиного механізму. І навіть найменший збій – це збій усієї системи. Ми працюємо в непростих умовах, що ускладнені зношеністю інфраструктури, а також критичним станом великої частини житлового фонду. Але складність роботи не є виправданням безвідповідальності та безладу! Є речі, які допускати не можна, тим більше в столиці», – наголосив мер.

Читайте також: Столичних комунальників судитимуть за розкрадання коштів на ремонті книгарні

Він навів приклад недбалості комунальних служб, коли мешканці будинку в центрі Києва, на вулиці Гончара, 6, залишились без води майже на три доби. Люди носили воду з навколишніх будинків у свої квартири, для елементарних потреб.

«При цьому комунальні служби сиділи і чекали, поки минуть вихідні! Не було оголошення про причини і терміни усунення аварії, не здійснювали робіт. Ніхто з людьми не спілкувався. Поки мешканці не передали інформацію меру! Так навіщо тоді ЖЕК, комунальні служби, голова району? Керівники служб та підрозділів, які не здатні ефективно виконувати свою роботу, забезпечити сервіс киянам, не будуть тут працювати! І зокрема, глава керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Шевченківського району. Його ми звільняємо», – підкреслив Кличко.

Він також доручив головам столичних районів навести лад і відновити благоустрій на територіях, де це необхідно.

«Зараз останні тижні сприятливої погоди і їх потрібно використати для відновлення благоустрою після ремонтів та аварійних розриттів. Голови районів, візьміть на особистий контроль асфальтування, відновлення зеленого покриття, прибирання залишків будівельних матеріалів, елементів конструкцій після демонтажу», – сказав мер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-