Держбюро розслідувань провело обшуки ще в одному департаменті КМДА

Держбюро розслідувань провело обшуки ще в одному департаменті КМДА

Фото, відео
Укрінформ
Слідчі ДБР перевіряють причетність посадових осіб Міністерства молоді та спорту, Департаменту молоді та спорту КМДА, комунального підприємства «Спортивний комплекс» та двох підприємств до привласнення бюджетних коштів під час реконструкції об’єктів спортивної інфраструктури Києва.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба відомства.

За попередньою інформацією, службові особи міністерства та КМДА забезпечили перемогу в тендерах на проведення відповідних робіт двом підпорядкованим собі підприємствам.

Після укладення договорів ці підприємці вступили у змову з чиновниками комунального підприємства «Спортивний комплекс».

Під час виконання договорів були прийняті та оплачені товарно-матеріальні цінності, які не були передбачені кошторисною документацією та фактично не поставлялися. Також були оплачені будівельні роботи, які взагалі не виконувались або не проводились у повному обсязі. А вартість робіт, які все ж таки надавались у межах договорів, була значно завищеною, стверджують у Бюро.

Працівники ДБР провели обшуки у Департаменті молоді та спорту КМДА, КП «Спортивний комплекс» та на двох підприємствах. “Було вилучено документацію, робоче листування, чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність тощо”, - зазначається в повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 та ч. 5 ст. 191 ККУ (зловживання владою та привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Наразі встановлюється повна сума збитків, що завдали державі дії чиновників та підприємців, додали у ДБР.

Фото: dbr.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-