Нафтогаз дає газ Київтеплоенерго

Нафтогаз дає газ Київтеплоенерго

Укрінформ
НАК «Нафтогаз України» та КП «Київтеплоенерго» підписали договір на постачання газу, НАК надав комунальному підприємству номінації газу на другу декаду жовтня.

Про це Укрінформу повідомила прес-служба Нафтогазу.

"Сьогодні НАК «Нафтогаз України» та КП «Київтеплоенерго» підписали договір на постачання газу, який базується на мировій угоді, затвердженій у середу Господарським судом міста Києва. Договір укладений на умовах, передбачених постановою КМУ №187 від 22.03.2017 «Про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» (ПСО). Це означає, що Київтеплоенерго отримуватиме газ на пільгових умовах, визначених урядом для виробників тепла, які забезпечують тепловою енергією населення та інших захищених споживачів", - йдеться у повідомленні.

Одночасно з підписанням договору Нафтогаз надав Київтеплоенерго номінації на другу декаду жовтня. Відтак, Київтеплоенерго має можливість поновити гаряче водопостачання у Києві та своєчасно розпочати опалювальний сезон.

Читайте також: У Кличка не бачать сенсу давати киянам гарячу воду раніше за тепло

Як повідомлялося, згідно з мировою угодою, Київтеплоенерго стає правонаступником за всіма договорами Київенерго з Нафтогазом та, відповідно, за борговими зобов’язаннями на суму близько 2,4 млрд грн. Сторони погодилися, що питання штрафних санкцій, щодо яких ще не завершилися судові процеси, не є предметом регулювання мирової угоди та будуть вирішуватись окремо у судовому порядку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-