При отриманні Картки киянина більше не нав’язуватимуть  інші банківські продукти

При отриманні Картки киянина більше не нав’язуватимуть інші банківські продукти

Укрінформ
На пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до рішення "Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки "Картка киянина".

Рішення підтримали 72 депутати Київради, повідомляє прес-служба міської ради

"Останнім часом громадяни дедалі більше скаржаться на те, що працівники банку вимагають придбання інших банківських продуктів та послуг, які реалізуються банківською установою та не пов'язані з проектом "Картка киянина". Наприклад, від містян вимагають переведення пенсійних виплат для отримання в ПАТ "Державний ощадний банк України". При цьому, у випадку відмови, працівники банківської установи відмовляються приймати документи, необхідні для випуску картки. Це становить суттєву загрозу правам та інтересам киян, оскільки Картка киянина є не тільки платіжною карткою, а багатофункціональним електронним рішенням, яке дозволяє користуватися багатьма міськими електронними сервісами та отримувати соціальні пільги", - зазначив ініціатор рішення, депутат Київради Сергій Артеменко.

Зокрема, документ доповнили окремим положенням, відповідно до якого банківським установам - учасникам проекту забороняється вимагати від громадян придбання інших банківських продуктів та послуг при оформленні Картки киянина.

Читайте також: Кличко запевняє, що гаряча вода у киян буде вже наступного тижня

Також, відповідно до рішення, не допускається відмова банківською установою у реєстрації, обліку та випуску "Картки киянина" у разі відмови громадян від придбання інших банківських продуктів та послуг. Порушення зазначених вимог пропонується визначити як підставу для можливості перегляду рішення про участь банківської установи у проекті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-