Фірма-власник лайтбоксів у метро відмовилася коментувати рекламу із Ситником

Фірма-власник лайтбоксів у метро відмовилася коментувати рекламу із Ситником

Ексклюзив
Укрінформ
Управління реклами Київської міськдержадміністрації надало дозвіл на розміщення рекламних лайтбоксів в ескалаторних тунелях у столичному метро ТОВ "Міг плюс". Водночас у цьому підприємстві відмовилися коментувати рекламу із директором Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником, яка сьогодні з'явилася у метрополітені Києва.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Управління реклами КМДА надало дозвіл ТОВ "Міг плюс" на розміщення реклами в ескалаторних тунелях. Далі вони укладають договори, які їм комерційно вигідні. Ми не маємо до цього стосунку і не включаємося у процес, з ким вони далі укладають субпідрядні договори", - сказала агентству працівниця відомства.

Вона додала, що наразі "є інформація, що метрополітен знімає цю рекламу".

Читайте також: Ситник оскаржить розміщення реклами із його зображенням у метро

Водночас у ТОВ "Міг плюс" Укрінформу повідомили, що здають в оренду "світильники", і рекламу на них розміщує "зовсім інша компанія", назву якої повідомити відмовилися і порадили надіслати офіційний запит.

Укрінформ не зміг зв'язатися з директором ТОВ "Міг плюс". У фірмі зазначили, що їхній директор  наразі за кордоном у відпустці.

За даними YouControl, засновником і керівником ТОВ "Міг плюс" є Волошин Валерій Анатолійович.

Раніше в коментарі Укрінформу директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив, що планує оскаржити розміщення невідомими особами реклами в столичному метрополітені із його зображенням. Зокрема, Ситник уточнив, що скарга стосуватиметься незаконного використання його зображення.

Директор НАБУ також назвав провокацією розміщення у метро реклами з його фотографією. Він запевнив, що з ним не погоджували зміст цієї реклами і йому невідомий її замовник.

Як відомо, відносини у сфері реклами регулюються законом "Про рекламу". У статті 8 цього закону йдеться, що в рекламі забороняється "вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її без письмової згоди цієї особи".

Як повідомлялося, у столичному метрополітені 1 жовтня з'явилася реклама із зображенням директора НАБУ Ситника та із написом: "Я викрию топ-корупціонерів". Також в рекламі міститься анонс засідання Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції, яке відбудеться 3 жовтня о 15 годині. У рекламі зазначається, що трансляція цього засідання комітету відбудеться на всіх каналах телебачення.

У порядку денному засідання антикорупційного комітету на середу йдеться, що директор НАБУ звітуватиме про діяльність Бюро за перше півріччя 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-