Ринок праці у Києві: що пропонують і скільки платять

Ринок праці у Києві: що пропонують і скільки платять

Інфографіка
Укрінформ
Станом на 1 серпня 2018 року у столичному центрі зайнятості зареєстровано 8,6 тисяч безробітних.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі Київського міського центру зайнятості.

Серед зареєстрованих безробітних 88% осіб мають вищу освіту, водночас професійно-технічну та загальну середню - всього 6% безробітних.

У службі зайнятості зазначають, що найбільший дефіцит кадрів на ринку праці на такі професії: прибиральник службових приміщень, водій автотранспортних засобів, бухгалтер, двірник, продавець-консультант, вантажник, медична сестра, економіст, кухар, інженер, слюсар-сантехнік, помічник вихователя.

Читайте також: Столична служба зайнятості сприяє працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб

На сьогодні в базі даних Київської міської служби зайнятості нараховується понад 11 тисяч вакансій.

За професійними групами, найбільша потреба на ринку праці для кваліфікованих робітників з інструментом - 21,3%, працівників найпростіших професій (без вимог до освіти та досвіду роботи) - 18,6%, робітників з обслуговування устаткування та машин - 14%, працівників сфери торгівлі та послуг - 11%.

Також є чимало вакансій з високим рівнем заробітної плати. До прикладу, генеральний директор об'єднання підприємств (асоціацій, корпорацій, концернів та радіокомпанії) може отримувати 148 тис. грн, вчитель загальноосвітнього навчального закладу з викладанням іноземної мови - понад 56 тис. грн, монтажник будівельний - понад 22 тис. грн, авторемонтник - понад 16 тис. грн, крановий електрик - 15 тис. грн, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування - 13 тис. грн.

Середня заробітна плата за вакансіями у місті Києві становить 6 387 гривень. Найбільша зарплата пропонується для службовців та керівників - 8 849 грн, професіоналів - 7 943 грн, робітників з обслуговування устаткування та машин - 7 468 грн. Найменша зарплата серед  вакансій пропонується для найпростіших професій - 4 853 грн.

Інфографіка: КМЦЗ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-