Київенерго просить боржників заплатити до першого серпня

Київенерго просить боржників заплатити до першого серпня

Укрінформ
ПАТ «Київенерго» закликає споживачів столиці оплатити послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання до 1 серпня 2018 року. 

Про це пише прес-служба компанії.

«Споживачі централізованих послуг теплопостачання столиці мають сплатити борги за гарячу воду та опалення до 1 серпня 2018 року. Кошти, які надійдуть як оплата боргів за теплопостачання на рахунки «Київенерго», автоматично перераховуються на спецрахунки Ощадбанку для оплати боргів за газ», - йдеться у повідомленні.

Київенерго нагадало, що 1 травня 2018 р. закінчився термін дії угоди на управління тепломережами столиці КМДА з «Київенерго» і функція теплопостачання була передана комунальному підприємству «Київтеплоенерго». 

«А 31 липня закінчується дія угоди на управління «Київенерго» ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальним заводом «Енергія». За рішенням Київради, з 1 серпня ці енергооб’єкти також переходять в управління «Київтеплоенерго». Згідно із законодавством, новий теплопостачальник наділений правом вимоги сплати боргів, накопичених за надані послуги у минулих періодах. Тому задля уникнення непорозумінь щодо нарахувань на етапі передачі обслуговування клієнтів доцільно сплатити існуючі борги у вказані терміни», - зазначили у Київенерго.

У компанії також наголосили, що у зв’язку із відмовою НАК «Нафтогаз Україна» підписувати контракт із КП «Київтеплоенерго» через невирішену ситуацію з боргами за газ, погашення існуючих боргів протягом найближчих двох місяців є запорукою стабільності енергопостачання Києва.

Читайте також: Киянам обіцяють єдину квитанцію за комунальні послуги вже у червні

«Зараз борг споживачів Києва за тепло та гарячу воду сягає 4,8 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду мають населення і ЖЕО столиці – 3,2 млрд грн. Борги державного і місцевого бюджету складають 190 млн грн, інших споживачів – 349 млн грн. Борги державного бюджету з компенсації пільг і субсидій, а також різниці в тарифах досягли майже 1 млрд грн. Водночас борг Києва за газ перед НАК «Нафтогаз України» становить 3,8 млрд грн», - зазначили у компанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-