Столиця формує штат Київтеплонерго для надійного обслуговування систем теплопостачання

Столиця формує штат Київтеплонерго для надійного обслуговування систем теплопостачання

990
Ukrinform
Столична влада забезпечить робочі місця спеціалістам ПАТ "Київенерго" на підприємстві "Київтеплоенерго".

Про це під час зустрічі з робочим колективом ПАТ "Київенерго" заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема, він наголосив, що у комунальному підприємстві "Київтеплоенерго" будуть збережені необхідні соціальні гарантії для працівників "Київенерго".

"Наше головне завдання зараз - забезпечити безперебійність послуг в столиці, а також створення ресурсу для підготовки до нового опалювального сезону. Ми повинні виконати локальні ремонти на теплових мережах, що є найбільш аварійними, і які можуть спричинити масштабні аварії. Тому зараз ми формуємо штат "Київтеплоенерго". Працівники "Київенерго" переходитимуть поетапно в нове підприємство і продовжуватимуть виконувати свої професійні обов'язки", - сказав Пантелеєв.

Він нагадав, що минулого року Київрада прийняла рішення про завершення угоди з ПАТ "Київенерго" щодо управління об'єктами теплоенергетичного комплексу. Паралельно в столиці розпочало роботу комунальне підприємство "Київтеплоенерго", яке в цьому опалювальному сезоні здійснювало послугу транспортування тепла в Дарницькому та Дніпровському районах Києва.

Читайте також: Київенерго заявляє, що борг за тепло перевалив за 5,6 мільярда

Пантелеєв також пояснив, що місто частково закупить нову техніку для потреб "Київтеплоенерго", а також розраховує на згоду "Київенерго" щодо продажу техніки та обладнання, необхідного для виробничих потреб міста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>